به گزارش اکونا پرس،

اپیسر پس از موفقیت در ارائه DDR5 UDIMM صنعتی، از DDR5 SODIMM صنعتی رونمایی کرده است.

صرفه جویی در مصرف برق و کاهش گرما به دلیل استفاده از 1.1 ولت،  باعث جذابیت DDR5 برای تولیدکنندگان سیستم های تعریف شده با کارایی بالا و رایانه های صنعتی می باشد و توسعه و تجاری سازی محاسبات نسل بعدی را تسریع می کند.

شرکت اپیسر بعد از مشاهده تاثیر مشتری در بازارهایی همچون محاسبات لبه ای، هوش مصنوعی و ابر رایانه ای، متوجه شد DDR5  قابلیت تسهیل این روند را دارد و با معرفی DDR5 SODIMM صنعتی که  در آن از ای سی (IC) Micron 1znm 16GB استفاده شده و دارای نرخ انتقال حافظه 4800 مگاهرتز بوده است. همچنین از مکانیسم On-Die استفاده شده که قابلیت اطمینان ، در دسترس بودن،  یکپارچگی و سازگاری سیگنال را نیز بهبود می بخشند و سرویس دهی IC DRAM را بسیار تقویت می کند. این ماژول ها با بالاترین سطح ضد سولفوراسیون محافظت میشود.

این محصول (DDR5 SODIMM) به طور کامل از پردازنده های موبایل Alder Lake نسل 12 اینتل پشتیبانی می کند و با  ظرفیت های 16 و 32 گیگابایتی قابل عرضه خواهد بود و انتظار می رود در سال 2022 به تولید انبوه برسد.

این ماژول یکی دیگر از راه های تلاش Apacer در جهت شعار خود یعنی "افزودن ارزش ، افزایش همکاری" است. شرکت اپیسر با تحقیق و توسعه ، طراحی ، ساخت و بازاریابی قوی خود به یک تولید کننده پیشرو در صنعت تبدیل شده است و جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات را برای ذخیره ، ضبط و اشتراک اطلاعات دیجیتالی مهم برای کار و ضروری برای زندگی روزمره فراهم می کند.