به گزارش اکونا پرس،
به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، بیست وپنجمین دوره انتخاب شرکت‌های برتر ایران، سوم بهمن در سالن همایش‌های صدا وسیما برگزار شد که براساس نتایج به دست آمده، شرکت خدمات اول مخابرات علاوه برکسب رتبه اول از نظر شاخص فروش، و ۴ رتبه رشد نسبت به سال قبل موفق به کسب رتبه ۱۶۴ بین پانصد شرکت برترایران و در«بهره‌وری کل عوامل درگروه خدمات عمومی» نیز رتبه اول را به‌دست آورده است.

ناصر قدیرکاشانی مدیرعامل شرکت خدمات اول مخابرات این موفقیت را که در رقابت با شرکت های بزرگ در حوزه بانک‌داری، فولاد، نفت، پتروشیمی و انرژی به دست آمده است حاصل زحمات پانزده ساله تیم اجرائیِ حرفه‌ای و اعتماد هیأت مدیره دانست. شرکت مخابرات ایران، شرکت همراه اول و شرکت سرمایه‌گذاری اول‌سازان از سهامداران این شرکت و اعضا حقوقی هیأت مدیره شرکت خدمات اول مخابرات هستند.

وی همچنین از توافق با سهامداران این شرکت برای حضور قوی‌تر در حوزه‌های بازرگانی، بازاریابی و فروش و تامین منابع انسانی حرفه‌ای علاوه بر قراردادهای فعلی و خارج از صنعت مخابرات خبر داد و اظهار امیدواری کرد با این استراتژی، رشد و موفقیت شرکت خدمات اول مخابرات درسال‌های آتی نیز ادامه یابد.