به گزارش اکونا پرس،

مسعود گلشیرازی در نوزدهمین جلسه هیات نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان اظهار داشت: در شرایطی که 85 درصد اقتصاد کشور دولتی است، ظرفیت محرومیت‌زدایی اجتماعی در بخش خصوصی کمتر از 10 درصد خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت مسؤولیت‌های اجتماعی عنوان کرد: ایجاد سازوکاری برای تخصیص بخشی از مالیات فعالان اقتصادی به حوزه‌هایی که رفاه اجتماعی را به دنبال دارد ضروری به نظر می‌رسد، هدفمند کردن بودجه مسؤولیت اجتماعی شرکت‌های دولتی و خصولتی سلامتی جامعه را در پی دارد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، تغییر نوع نگاه آحاد جامعه به سرمایه‌دار و کارآفرین را از جمله رسالت‌های اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد.

مجتبی ملا احمدی، فعال اقتصادی و نماینده بخش خصوصی در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات اتاق دوره نهم در حوزه مسؤولیت اجتماعی گفت: این نوع اقدامات اتاق بازرگانی اصفهان در طول یکسال گذشته نگاه جامعه به فعالان اقتصادی را اصلاح کرده، این که مردم بدانند یک فعال اقتصادی مرفه بی درد نیست و نسبت به اتفاقات جامعه و وضعیت آن‌ها حساس و مسؤولیت‌پذیر است./محسن راعی