به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری تحلیلی جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی درباره برنامه های مسجد مقدس جمکران برای گرامیداشت دهه کرامت، اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران طبق هر سال برنامه هایی را برای این ایام تدارک دیده است، سال گذشته که همزمان با پیک کرونا بود بسیاری از برنامه ها کاملا مجازی برگزار شد اما امسال علاوه بر برنامه های مجازی، برنامه های حضوری با جمعیت محدود و رعایت پروتکل های بهداشتی را نیز تدارک دیده ایم.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران ادامه داد: برگزاری جشن «دختران آفتاب»، مراسم شادباش شب و روز سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و نیز برگزاری جشن شب و شام ولادت امام رضا(ع) ازجمله مهمترین این برنامه ها است.

وی با اشاره به حضور خادمان مسجد مقدس جمکران در آئین تعویض پرچم برافراشته بر گنبد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در آغاز دهه کرامت، بیان کرد: سفیران مهدوی مسجد مقدس جمکران در ایام دهه کرامت در بیمارستان ها حضور یافته و متبرکات میعاد منتظران را بین کادر درمان و بیماران کرونایی توزیع می کنند.

حسین آبادی اضافه کرد: روز سه شنبه، یکم تیرماه همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) میزبان خادمان آستان قدس و حرم حضرت معصومه(س) در صحن جامع امام مهدی(عج) هستیم و آیین خطبه خوانی و پرچم گردانی نیز در این روز برگزار می شود.

وی از برگزاری مسابقه «حدیث کرامت» با مشارکت حرم حضرت معصومه(س) خبر داد و بیان کرد: ویژه برنامه «وارثان ایثار» ویژه فرزندان شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون و تیپ زینبیون نیز برای دهه کرامت تدارک دیده شده است.

حسین آبادی در پایان خاطرنشان کرد: حجج اسلام تراشیون، الیاسی و احمد پناهیان و مادحین اهل بیت(ع) حاج مهدی حیدرزاده، حاج علی مالکی نژاد، حاج رضا بدری و … در برنامه های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران حضور دارند.