به گزارش اکونا پرس،

به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای باختر”علیرضا حبیبی ” اظهار داشت : کتاب و کتابخوانی و میزان گرایش به مطالعه امروزه یکی از شاخص های توسعه به شمار می رود. علی رغم این مهم، نیاز است به موضوع مطالعه و کتاب خوانی در شرکت برق باختر توجه بیشتری صورت پذیرد.

حبیبی افزود: به دلیل بالا رفتن قیمت کتاب افراد تمایل کمتری به خرید و مطالعه کتاب دارند و از این رو  برای ترغیب همکاران به مطالعه و کاهش هزینه های خرید کتاب در بین همکاران، در طی یک سال گذشته اقداماتی از جمله معرفی کتاب بصورت ماهیانه ،برگزاری آزمون کتاب و کتابخوانی بصورت سه ماهه،استعلام نیازهای همکاران جهت خرید کتاب های جدید و اعلام به همکاران صورت پذیرفته است.

وی در ادامه افزود:از اقدامات شاخصی که انجام گرفته، برگزاری آزمون کتاب و کتابخوانی می باشد که بصورت سه ماه یک بار برای کلیه همکاران برگزار می گرددکه تاکنون ۴ دوره آزمون بصورت مجازی انجام شده است.

حبیبی در پایان  اظهار داشت:در این آزمون ها تلاش شده از موضوعات متنوع و مورد علاقه اکثریت افراد از جمله مدیریتی، روانشناسی، انگیزشی و … استفاده شود و همچنین استفاده از سیستم آزمون مجازی در بین همکاران جاری گردد.