به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی"مهندس علی صفری " رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی در ابلاغی "مهندس قلی پور" را به سمت سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خنداب منصوب کرد.

مراسم تودیع و معارفه در روز گذشته با حضور مهندس جعفری سرپرست حوزه ریاست سازمان ،مهندس بهاور سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی سازمان،فرماندار شهرستان فراهان،دادستان شهرستان خنداب ،امام جمعه شهرستان ومدیران ادارات شهرستان، تشکل های بخش کشاورزی وپرسنل مدیریت جهاد کشاورزی خنداب درفرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حکم انتصاب سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خنداب توسط مهندس بهاور به وی ابلاغ و از زحمات "مهندس اسماعیلی " مدیر پیشین "جهاد کشاورزی شهرستان خنداب قدردانی و تقدیر به عمل آمد.

مهندس قلی پور از مهندس اسماعیلی قدردانی کرد و افرود: مهندس اسماعیلی زحمات زیادی طی دوران خدمت خود کشیدند و آرزوی موفقیت در سمت جدید برای ایشان، شهرستان خنداب یکی از قطب‌های تولید محصولات کشاورزی و باغی استان مرکزی است که انشاله با بکار گیری ظرفیت موجود و استفاده از راهکارهای دانش بنیان و تعامل سازنده با تشکل‌های بخش و صاحب نظران و بکارگیری خرد جمعی بتوانیم گام‌های رو به جلویی در جهت پیشرفت کشاورزی شهرستان برداریم .

وی گفت: بایددر راستا ی تغییر الگوی کشت، تغییر روش سنتی به روش داربستی در باغات انگور، افزایش ضریب مکانیزاسیون و برنامه ریزی جهت اجرای بهتر طرح جهش تولید در دیمزارها و کشت قراردادی ، توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی و توسه روشهای نوین آبیاری می‌تواند از جمله اقدامات در این زمینه باشد.