به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت آب ‌فاضلاب استان مرکزی دکتر حیدری در جمع شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان با اشاره به حفاظت از منابع آب های زیر زمینی اظهار داشت: تخصیص پساب به صنعت و به بخش کشاورزی یکی از برنامه‌های مهم وزارت نیرو است که می توان با برنامه ریزی مناسب در راستای استفاده بهینه از آن به‌عنوان یک منبع پایدار، از برداشت بی‌رویه منابع آب زیرزمینی جلوگیری گردد.

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزارت نیرو ضمن تاکید بر برگزاری جلسات منسجم انسجام بخشی در صنعت آب ‌وبرق اظهار داشت: انسجام در تصمیمات صنعت آب و برق و ارتباط دو سویه با مسئولین موجب سهولت درخدمات رسانی هرچه مطلوب تر و رضایت مندی هر چه بیشتر مشترکین خواهد شد.

دکتر حیدری در ادامه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی از والاترین ارزش ها دانست و اظهار داشت: از آن جهت که توفیق خدمت گذاری در مجموعه وزارت نیرو و خدمات رسانی در صنعت آب و برق که جز مولفه های اصلی در خدمت رسانی به مردم محسوب می گردد را بر عهده داریم باید با تلاش شبانه روزی و اهتمام هر چه بیشتر در اتمام پروژه ها و بهره برداری هر چه سریعتر از آن ها در جهت رفاه حال مردم تلاش نماییم. 

وی به ارایه راهکارهای متفاوت تامین مالی به منظور تسریع در اجرای پروژه ها و همچنین رفع نیازهای مشترکین در صنعت آب و برق اشاره کرد و اظهار داشت: الویت بندی و تسریع در انجام پروژه های در دست اجرا موجب حذف هزینه های مازاد و همچنین و بهره مندی هرچه سریع تر هموطنان ما از خدمات وزارت نیرو خواهد شد.

معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزارت نیرو عنوان کرد آنچه هدف دولت است تلاش مدیران در حل مسائل و مشکلات و چالش‌های پیش رو و همچنین ساماندهی و هموار نمودن طرح‌ها و پروژه‌ها تا مرحله بهره برداری است.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدوارم در سایه همکاری و در چارچوب یک برنامه منسجم بتوانیم در حوزه آب و برق در استان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم.

دکتر حیدری پرداخت به موقع مطالبات نیروی انسانی و ارزیابی ، گزینش و انتخاب‌ها شایسته در مراحل تبدیل وضعیت شاغلین را از اولویت‌های وزارت نیرو خواند 

وی در در بخشی از سخنانش با اشاره به سقایی همکاران وزارت نیرو در مراسم اربعین، بر برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای خدمتگذاری به زائران تاکید کرد.

در این نشست همچنین مدیران صنعت آب و برق استان مرکزی در سخنان جداگانه ای به ارایه گزارشی از عملکرد شرکت ها، و ارایه اهداف و راهکارها در حوزه فعالیت خود نمودند.

اراک- خبرنگار - سید محسن موسوی