خرید به صورت اقساطی یکی از روش های مختلف حفظ نقدینگی به شمار می رود. بهترین انتخاب در خرید مبلمان نیز خرید مبل قسطی به جای خرید نقدی مبل می باشد. شما هم اگر قصد خرید مبل دارید یا می خواهید مبلمان خود را عوض کنید با توجه به افزایش قیمت مبل، میتوانید خرید قسطی را به عنوان یک امتیاز در نظر بگیرید. اغلب مراکز فروش مبلمان، جهت خرید مبلمان اقساطی، شرایط ویژه ای را در اختیار خریداران خود می گذارند. شما می توانید برای خرید مبل قسطی بدون کارمزد، سود و کمترین میزان پیش پرداخت از این شرایط ویژه استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید اقساطی مبلمان تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

چرا خرید مبلمان اقساطی از خرید نقدی بهتر است؟

افزایش قیمت دلار و تورم در قیمت مبلمان نیز تاثیر چشمگیری داشته است و قیمت مبلمان نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. افزایش روز افزون قیمت مبلمان، لزوم خرید مبلمان اقساطی را افزایش میدهد چرا که ممکن است هزینه ای که برای خرید مبل کنار میگذارید تا چند ماه دیگر برای خرید مبلمان دلخواه شما، کافی نباشد.

امروزه ساده ترین مبل ها که با استفاده از متریال معمولی ساخته شده اند در حدود 9 تا 15 میلیون خرید و فروش می شوند. مبلمان دارای ضمانت و با کیفیت تر نیز اغلب قیمت هایی بالای 35 میلیون تومان دارند. ست کامل مبلمان؛ شامل میز ناهار خوری، میز جلو مبلی و عسلی نیز ممکن است قیمتی بیش از 100 میلیون تومان داشته باشد. فروشندگان مبل جهت آسان کردن شرایط خرید مبل برای مردم، شرایط جذابی برای فروش محصولات خود در نظر میگیرند. یکی از این شرایط فوق العاده، ارائه تخفیفات 5 تا 20 درصدی به خریداران نقدی می باشد. همان طور که گفته شد، بیشتر فروشندگان نیز شرایط ویژه ای برای خریداران مبلمان اقساطی در نظر میگیرند.

شرایط مختلف خرید مبلمان اقساطی

فروشندگان مبلمان جهت رفاه حال مشتریان خدمات ویژه ای را برای فروش مبلمان اقساطی ارائه می دهند. ما در ادامه این بخش، بهترین شرایط خرید اقساطی مبلمان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مواردی که بررسی خواهد شد؛ رایج ترین شرایط فروش اقساطی مبلمان در سایت های اینترنتی و برند های مختلف و معتبر می باشند.

خرید مبل از دم قسط

خرید مبلمان اقساطی به صورت از دم قسط برای خریداران جذابیت قابل توجهی دارد. مزیت خرید از دم قسط آسوده کردن خیال خریدار بابت از دست ندادن نقدینگی خود می باشد. اغلب خریداران خرید از دم قسط را به خرید قسطی با پیش پرداخت ترجیح می دهند چون نیازی به صرف بودجه برای پیش پرداخت نخواهند داشت.

فروش اقساطی مبل بدون کارمزد و سود

اغلب مراکز فروش مبل بدون کارمزد و یا سود، محصولات خود را به صورت اقساطی به فروش می رسانند. فروشندگان در فروش مبلمان اقساطی بدون سود و کارمزد قیمت محصول را حتی 1 درصد هم افزایش نمی دهند. فروش قسطی بدون کارمزد برای خریداران یک موقعیت عالی به شمار می آید چون بدون پرداخت سود و کارمزدی بابت اقساط، میتوانند مبل قسطی بخرند.

خرید مبل قسطی بدون ضامن

می توان گفت خرید مبل قسطی بدون نیاز به ضامن بهترین ویژگی این نوع خرید می باشد. شرایط خرید اقساطی مبلمان بدون نیاز به ضامن و بدون سود، شما را به مبلمان دلخواه خود می رساند. شما میتوانید مبلمان خود را در رنگ و پارچه مورد علاقه خودتان انتخاب و به راحتی خریداری کنید.

خرید مبل قسطی با اقساط 12 ماهه

خریداران می توانند مبلمان اقساطی را خریداری کرده و در 12 ماه اقساط آن را پرداخت کنند. نحوه پرداخت اقساط نیز به انتخاب مشتری تعیین می شود. خریدار می تواند مطابق با شرایط خود، اقساط را به صورت ماهانه یا 3 ماه یکبار پرداخت کند. فروش محصول با این ویژگی در شرایط امروز کشور یک موقعیت استثنایی به شمار می رود. خریداران می توانند بدون توجه به نوع مبل مانند مبل راحتی، استیل و چستر یا ال خرید خود را انجام داده و اقساط آن را در 12 ماه پرداخت کنند. شما هم اگر قصد خرید مبلمان اقساطی دارید؛ همراه ما باشید.

خرید مبلمان اقساطی با سفته و چک

شما می توانید با چک و سفته به راحتی مبل قسطی خریداری کنید. استفاده از دسته چک شخصی علی الخصوص چک های صیادی کار شما را در خرید قسطی مبلمان راحت تر خواهد کرد. همچنین شما می توانید در صورت نداشتن چک از چک نزدیکان و دوستان خود، استفاده کنید. لازم به ذکر است که عدم دسترسی به چک مانع خرید اقساطی نشده و میتوانید با سفته خرید خود را انجام دهید. جهت خرید اقساطی با سفته می توانید در شهر خود با معرفی یک صاحب کسب و کار و ارائه سفته، مبلمان دلخواه خود را خریداری کنید.

از چه مراکزی می توانیم مبل قسطی بخریم؟

ما در بخش قبلی شرایط متنوع خرید مبل قسطی را بررسی کردیم. اغلب فروشندگان مبل نهایتا با 10 درصد تفاوت این شرایط و خدمات را ارائه می دهند. بخش بعدی این مقاله نیز به معرفی یکی از بهترین مراکز فروش مبل و سایت های معتبر خرید مبلمان اقساطی، اختصاص یافته است.

بهترین مرکز برای خرید قسطی مبل؛ کلکسیون مبل آرش

Untitled1

کلکسیون مبل آرش؛ یکی از برترین فروشگاه های مبلمان در ایران می باشد. شما می توانید در صفحه اینستاگرام و یا وب سایت این فروشگاه مبلمان مورد نظر خود را پیدا کنید. یکی از ویژگی های مثبت بازار مبل کرج( کلکسیون مبل آرش) ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان فروش این مجموعه می باشد. شما میتوانید مبلمان مورد نظر خود را انتخاب کرده و ضمن دریافت مشاوره رایگان نسبت به خرید اقساطی مبلمان اقدام کنید.  

بازار مبلمان آرش یکی از بزرگترین مراکز فروش مبلمان، میز ناهار خوری، تلویزیون، سرویس خواب و غیره واقع در شهر کرج می باشد. محصولات این فروشگاه با کیفیت بالا، گارانتی 24 ماهه و 5 سال خدمات پس از فروش، ارائه می شوند. فروشگاه مبل آرش جهت رفاه حال مشتریان خود، محصولات خود را با شرایط ویژه به صورت قسطی و نقدی( با تخفیف) به فروش می رساند. زوج های جوان و تازه عروس و داماد ها نیز می توانند با تخفیف و شرایط ویژه از این فروشگاه خرید کنند. شما نیز میتوانید جهت خرید مبلمان مورد علاقه خود از این کلکسیون بی نظیر دیدن کنید.