به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، جواد تاجیک مدیرعامل بهشت زهرا(س) در این مراسم گفت: اینکه شهید مصطفی علیدادی به عنوان یک جوان متولد ۷۳ آرزو می‌کند تا در راه خدا به شهادت برسد نشان دهنده این است که پدیده جهاد، مقاومت و شهادت در کشورمان همچنان تازگی دارد.

وی به تاثیر فوق‌العاده زندگی کردن در حال و هوای شهدا اشاره کرد و گفت: شهید علیدادی اگر چه از رفتن به سوریه بازماند اما با زندگی مومنانه، خداوند در شهادت را به روی این شهید والامقام باز کرد و در نهایت او به عنوان مدافع سلامت به شهادت رسید.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) طراوت و زلالیت شهید سلیمانی را ثمره زندگی و ارتباط دائمی او با شهدا دانست و گفت: حاج قاسم می‌گفتند روزی نیست که من یاد شهدا نباشم و به هر مشکلی بر می‌خورم به شهدا متوسل می‌شوم تا شهدا گره از کارم باز کنند.

تاجیک با بیان اینکه شهید مصطفی علیدادی، شهید سلیمانی را الگوی خود قرار داده بود، افزود: آن شبی که قرار بود پیکر مطهر حاج قاسم به کرمان منتقل شود شهید علیدادی به دعوت یکی از دوستانش به فرودگاه می رود و لحظاتی را با پیکر شهید سلیمانی خلوت می کند و انس می‌گیرد به گونه‌ای که بعدا به خانواده‌اش می‌گوید من برات شهادت را از حاج قاسم گرفتم.

وی تصریح کرد: شهید علیدادی در مسیر شهدا حرکت کرد و زمانی که بحران کرونا در کشور فراگیر شد به طور شبانه‌ روز به عنوان مدافع سلامت به یاری مردم و کادر درمان شتافت.

تاجیک روحیه خدمت به مردم را از مهمترین ویژگی‌های شهدا و از جمله شهید علیدادی و شهید ابراهیم هادی برشمرد و اظهار کرد: شهید علیدادی برای مقابله با کرونا و کمک به مردم گروه جهادی "جهادگران گمنام" را راه‌اندازی کرد و البته برای اینکه گمنام بماند خود را نیز به نام آقای ایرانی معرفی می‌کرد.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: بخش غم‌انگیز زندگی شهید مصطفی علیدادی آنجایی است که فرزند این شهید والامقام سه روز بعد از شهادتش متولد می‌شود و او نمی‌تواند در دوران حیاتش فرزندش را ببیند و این قصه بسیاری از مقلدان امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و رهروان شهید سلیمانی است که برای اهداف والا از خودشان و شیرینی‌های دنیا می‌گذرند.

تاجیک در ادامه ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین بیان کرد: حتما وعده خداوند حق است و خون شهدای فلسطین به بار خواهد نشست و ما شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس خواهیم بود‌ اما مهم این است که ما در این برهه ما به وظیفه‌ای که در قبال فلسطین داریم عمل کنیم و از جبهه‌ی حق فاصله نگیریم و عقب نمانیم.

وی بیان کرد: تمام لیدرها و حامیان جریان «زن، زندگی، آزادی» امروز در مسئله جنایت‌های رژیم صهیونیستی، در کنار این رژیم غاصب کودکش ایستاده‌اند و این افراد چهره واقعی خود را به مردم نشان دادند.