به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی شهردار منطقه افزود: عملیات نصب 100 عدد استوانه  ترافیکی با اولویت معابر نواحی یک، دو، سه و چهار که بیشترین مدارس در آنجا مستقر است اجرا شد.

او در تشریح سایر اقدامات معاونت حمل و نقل ترافیک ادامه داد: تابلو حق تقدم در تقاطع خیابان های لقمان جنوبی و حکیم، مانع یو شکل در ورودی خیابان میثاق شمالی، تابلو عبور موتور سوار ممنوع مقابل در شماره دو بوستان بزرگ ولایت و نصب تابلو در پایانه شاهد محدوده ناحیه ۵ و تعویض تابلوهای فرسوده به تعداد ۶ عدد اجرا شده است.

فرهادی با اشاره به اهمیت ارتقای ایمنی بزرگراه ها در راستای کاهش تصادفات بیان کرد: به همین منظور طی مکاتبات و پیگیر ی های انجام شده با سازمان حمل و نقل و ترافیک عملیات نصب کاشن تانک در بزرگراه آزادگان غرب، بعد از ورزشگاه شهید کاظمی در مسیر تبادل کندرو به تندرو، آزادگان شرق، مقابل علی آباد قاجار در تبادل کندرو به تندرو، آزادگان شرق، قبل از پل شهید کاظمی درتبادل تندرو به کندرو و ورودی شهرک رسالت با مشارکت راهور منطقه 26 انجام شده است.

به گفته این مسئول با مشارکت اداره فضای سبز، هرس درختچه های منتهی به تبادل کندرو به تندرو بزرگراه شهید کاظمی مسیر شمال به جنوب به منظور افزایش دید و بازگشایی مسیر انجام شد.