به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ،علی اصغر طاهری با اعلام این خبر گفت: در راستای فراهم کردن امکانات مناسب شهری برای شهروندان و ارائه هرچه بیشتر خدمات رفاهی در سطح مکان‌های عمومی، تجهیز و بهسازی خیابان ستارخان درقالب پروژه های مصوب "من شهردارم" اجرا شد.

وی گفت: طرح آراستگی وبهسازی خیابان ستارخان در چند بخش ، مناسب سازی و بهسازی مبلمان شهری، تامین روشنایی و نورپزداری و همچنین کاشت و توسعه فضای سبز انجام شد.وی افزود:براساس نیازسنجی صورت گرفته ، با نصب 80عدد پایه چراغ دکوراتیو علاوه بر تامین روشنایی این محور ، ارتقای زیبایی بصری را موجب شده است 

طاهری افزود:جانمایی 50عدد فلاور باکس با کاشت 50 اصله درختچه یاس هلندی، 35 عدد نیمکت، 9 عدد سطل زباله از دیگر اقدامات اجرایی در پروژه زیباسازی خیابان ستارخان است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 با اشاره به نقش تاثیرگذار پروژه های توسعه محلی و طرح من شهردارم در افزایش رضایتمندی شهروندان، بیان داشت: پروژه های توسعه محلی شامل مواردی چون بهسازی معابر شهری و روکش آسفالت، اجرای اصلاح هندسی، بهسازی و ساماندهی بوستان‌ها، زیباسازی منظر شهری، پیاده روسازی، رفع گره‌های ترافیکی و... است که امیدواریم با اجرای این پروژه‌ها که برگرفته از انتظارات بر حق ساکنان محله هاست بتوانیم نیازها و مطالبات واقعی مردم را به اجرا برسانیم.