به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن چهارمین سالگرد شهادت سردار دل ها بر گسترش مکتب شهید سلیمانی در سراسر جهان اشاره کرد و گفت: یکی از افتخارات کشور در مقابله با استکبار وجود شخصیتی مانند سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که در زمان حیات و شهادتش برکتی برای کشور و افتخاری برای جهان اسلام بود. 

او با اشاره به اینکه این شهید سرافراز اسلام دو صفت بسیار بارز داشت، گفت: صداقت و اخلاص ایشان مثال‌زدنی بود و نیز الگوی گره‌گشایی از کار مردم و مدیریت بود.

او در ادامه به تشریح ویژه برنامه‌های بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در باب الرضای شهر تهران پرداخت و افزود: برگزاری پویش فرهنگی و خدماتی «به نیت حاج قاسم» با موضوع ارائه خدمات رایگان به شهروندان، نیازمندان و افراد کم برخوردار، برگزاری پویش " شهید القدس" ، بازخوانی میدانی گروه های سرود مدارس و مساجد و باز نشر در شبکه‌های مجازی و بازخوانی و اجرای زنده پویش سرود شهید القدس در نقاط پر تردد منطقه و برپایی چایخانه و ایستگاه‌های صلواتی با همکاری گروه های مردمی از جمله این برنامه‌هاست.

ویژه برنامه‌های فرهنگی همزمان با فرارسیدن چهارمین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان پویش « شهید القدس » و با شعار واحد «به نیت حاج قاسم» در نواحی ۷ گانه تا ۱۸ دی به اجرا درمی آید.

با هدف هویت بخشی سیمای بصری بنرهای با مضامین و تصاویر از سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی تهیه و در معابر و ساختمان‌های منطقه نصب شده است.