به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، محمد هادی علی‌احمدی،  شهردارمنطقه با اشاره به موقعیت «شهرک یا کوی زینبیه»، در انتهایی‌ترین قسمت شرقی منطقه ۱۳ گفت : با توجه به اینکه کوی زینبیه، محله‌ای قدیمی است که شکل‌گیری آن به دهه ۴۰ بر می‌گردد  و جمعیتی بیش از یک هزار نفر را در خود جای داده است ، نیازمند  رسیدگی و برخورداری از امکانات شهری است. 

وی  با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده مجموعه شهرداری منطقه۱۳ افزود: با توجه به درخواست پادگان ۰۱ ارتش جمهوری اسلامی ایران و مسائل مردمی ، جلسه ای در این خصوص با فرمانده پادگان ۰۱ ارتش برگزار شدو  مسائل و مشکلات کوی زینبیه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تعاملات لازم در این زمینه انجام شود. 

 شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت: به منظور رسیدگی به وضعیت فضای ورزشی و ایجاد شرایط مناسب جهت توسعه و فعالیت های ورزشی جوانان و ورزش دوستان در این محله ، کار بهسازی و تعویض چمن مصنوعی در دستور کار شهرداری این منطقه قرار گرفت.

وی ، عملیات لکه‌گیری و آسفالت معابر را  از مطالبه‌های بحق شهروندان دانست و افزود :  شهرداری برای جلب رضایت شهروندان، خیابان‌ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارد را با اولویت‌بندی لکه‌گیری و آسفالت می‌کند و تا کنون 50 تن آسفالت در معابر این محله پخش شده است. 

شهردار منطقه 13 ، جداره سازی و رنگ آمیزی دیواره های بد منظر را از دیگر اقدامات و رئوس فعالیت های منطقه در این محدوده عنوان کرد.