به گزارش اکونا پرس،

به تقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ،با توجه  به شیوع ویروس کرونا و با هدف ترغیب شهروندان به ماندن در خانه، روابط عمومی شهرداری منطقه 11 اقدام به تهیه و تولید" قصه های طهرون " به روایتگری  استاد" نصراله حدادی" مورخ و تهران پژوه کرده که نوروز امسال در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

علی اسماعیل زاده مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11تهران گفت: با توجه به این که امسال نوروز متفاوتی خواهیم داشت و شهروندان تهرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا اوقات فراغت خود را در منازل می گذرانند؛ اقدام به تولید " قصه های طهرون " به  روایتگری " نصراله حدادی" مورخ و تهران پژوه کرده ایم که در ایام تعطیلات نوروزی در شبکه های اجتماعی، سرویس اشتراک ویدیو (آپارات ) و سایت شهرداری منطقه 11 قابل مشاهده خواهد بود.

 روایت "قصه های طهرون" که تولید آن در نوروز سال گذشته نیز انجام شد؛ تجربه موفقی از بیان آداب و رسوم ، فرهنگ و سبک زندگی مردم طهران قدیم به ساکنان امروز کلان شهر تهران بوده است.

به گفته اسماعیل زاده "قصه های طهرون " با موضوعات بستنی فروشی ، مسگری ، تخم مرغ رنگی ، سفره هفت سین ، آب ابنار و بازی های خانگی در طهران قدیم  تولید شده است که استاد نصراله حدادی با توجه به شرایط متفاوت نوروز امسال و توصیه به کتابخوانی و ماندن در خانه کتاب های موضوعی تاریخ تهران را به علاقمندان معرفی می کند.