به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4  تهران"هادی صدیقی" با تاکید بر ضرورت تسهیل در فرآیند ارتباط شهروندان با سامانه 137و با اشاره به راههای ارتباطی مطلوب  شهروندان با این سامانه گفت: ثبت و بررسی و انجام درخواستهای شهروندان  در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل توسط واحد های اجرایی منطقه به منظور کاهش زمان رسیدگی به درخواستهای شهروندان به صورت مستمر در حال انجام است.

او از کسب رضایت 98.83 درصدی شهروندان در 5 ماهه ابتدایی  سال جاری خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری 4.05 درصد رضایت شهروندان نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

رئیس سامانه مدیریت شهری 137 منطقه 4 تهران در ادامه از کسب رتبه نخست ورودی پیام  منطقه 4 را همانند ادوار گذشته در بین مناطق 22 گانه خبر داد و گفت: منطقه 4 به عنوان بزرگترین منطقه از لحاظ وسعت و جمعیت در سطح شهر تهران، تراکم و تنوع فرهنگی و جمعیتی ،طی سالیان گذشته و جاری در بین مناطق 22 گانه  بیشترین پیام ثبت شده را داشته است.

صدیقی ابراز امیدواری کرد و افزود: با تلاش مجموعه مدیریت شهری منطقه و برنامه ریزی بعمل آمده، ضمن کاهش ورودی پیام منطقه، شاهد روند افزایش سطح رضایتمندی شهروندان و ارتقای رتبه عملکردی منطقه نیز مطابق روند مطلوب سال گذشته باشیم.