به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، محمد رضا موسوی معاون فنی و عمرانی در این باره گفت: رفع نقاط آبگیر بعنوان یکی از اولویتهای کاری در دستور کار تمامی نواحی ششگانه قرار دارد در همین راستا یکی از نقاط آبگیر پر اهمیت منطقه در بزرگراه شهید مدرس شناسایی و با استقرار پیمانکار،نسبت به  رفع نقص آن اقدام شد.

او با بیان اینکه وضعیت ترافیکی بزرگراه شهید مدرس به طوری است که می بایستی حتی احتمال بروز هر گونه خطرات ناشی از آب افتادگی سطحی را به صفر رساند، افزود:  علت آب گرفتگی این محل ، هدایت ضایعات و برگ درختان از بالادست بزرگراه شهید مدرس،  نامناسب بودن انهار و عمق زیاد نهر طولی این بزرگراه است که موجب شده دسترسی ها با  مشکل مواجهه شوند در همین راستا برای رفع نواقص این محل  با احداث حوضچه رسوبگیر ، ساماندهی و بازسازی انهار در محل تلاقی،  اصلاح زاویه چرخش نهر عرضی و لایروبی میسر  شد.

پس از بازدید مشترک موسوی معاون فنی و عمران شهرداری منطقه سه،  مقدسی شهردار ناحیه چهار و اصلی  مدیر فنی و ترافیک ناحیه چهار مقرر شده بود که به مدت 15 روز  نواقص عمرانی در محل تقاطع بزرگراه های شهید مدرس و شهید همت غرب به طور اصولی رفع شود که این اقدام در موعد مقرر به پایان رسید.

موسوی همچنین آسفالت مکانیزه بزرگراه همت را در راستای تامین رفاه حال شهروندان در هنگام تردد از این بزرگراه خواند و اضافه کرد: لکه گیری  مکانیزه آسفالت بزرگراه شهید همت مسیر شرق به غرب در ماههای گذشته تکمیل شد و مسیر غرب به شرق نیز در روزهای آتی تا تقاطع  شریعتی کامل خواهد شد .

بزرگراه شهید همت از معابر ویژه و با اهمیت منطقه سه  است که پس از کار کارشناسی انجام شده و اخذ تاییدیه های لازم در سال جاری لکه گیری مکانیزه شد.