به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "محمد محمددوست" شهردار منطقه 4 در آیین نامگذاری خیابان سراج به نام همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این مساله واضح و روشن است که شهدا نه تنها از دنیا نرفته اند بلکه نام و یادشان زنده و پابرجاست و ما بسی مفتخریم که یکی از بزرگترین معابر منطقه 4 به نام این عزیز بزرگوار مزین شده است.

او افزود: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی صرفا یک فرد نیست، بلکه یک مکتب، روش، منش و سلوک است که اینگونه نامگذاری ها فرهنگ ایثار و مقاومت را به نسل های آینده منتقل می کند و این همان فرهنگی است که انقلاب عزیز ما برآن اساس بنا شده است.

شهردار منطقه 4 تهران ضمن تبریک به خانواده شهید مظفری نیا گفت: شهید مظفری نیا مایه افتخار کشور و انقلاب است و روحیه شما را می ستایم که به داشتن چنین فرزندی مباهات کرده و مفتخر هستید، و این یک حقیقت است که شهدای عزیز ما گلچین شده خداوند هستند.

محمددوست در ادامه گفت: رشادت ها و ایثارگری های شهدایی چون شهید مظفری نیا می تواند پایه های انقلاب اسلامی را محکم تر ساخته و نهال 40 ساله انقلاب را آبیاری کرده و به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل کند.

در ادامه این مراسم پدر و مادر شهید شهروز مظفری نیا از این اقدام ارزنده شهرداری منطقه 4 تهران در نامگذاری معابر به نام شهدای والامقام به ویژه این شهید دلیر قدردانی کردند.

گفتنی است؛ شهروز مظفری نیا در تیرماه سال ۱۳۵۷ در قم چشم به جهان گشود و همراه با شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حادثه تروریستی فرودگاه بغداد به شهادت رسید.