به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13، مجتبی شکری ، شهردار منطقه با بیان اینکه عملیات احداث ، بازسازی و مرمت ابنیه و ساختمان های اداری به موازات اجرای طرح های  بازسازی و بهسازی معابر سواره رو و پیاده روها توسط معاونت فنی و عمرانی در سال جاری به اجرا رسید،گفت : حدود پنج پروژه ابنیه شامل احداث سوله انبار در دوکوهه، تکمیل ساختمان اسکان کارگری سوله بازیافت، مسجد علی اکبر ، ساختمان های ستادی ، معاونت فنی و عمرانی ، سرای محله زاهد گیلانی و اشراقی و سایر سرای محلات و.. باز سازی و بهسازی شده است.  

او اضافه کرد : در این پروژه ها ،عملیات سنگ کاری و کاشی کاری، تعمیر تاسیسات برقی و مکانیکی، مناسب سازی ساختمان ها جهت استفاده توانیابان اجرایی شد.  

شهردار منطقه یادآور شد : با هدف ایجاد چشم انداز مطلوب و دلپذیر در معابر و میادین ، دو آبنما با فضاسازی مناسب و سازه هایی همخوان با شرایط محیطی در بوستان مهریانی و فلکه مادر بازسازی و به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه با اشاره به بازسازی و ساخت سرویس های بهداشتی عمومی بیان کرد : به منظور بهبود سطح بهداشت جامعه ، گسترش خدمات عمومی و رفاه حال شهروندان بر اساس نیاز سنجی انجام شده ، سرویس های بهداشتی یوستان پیروزی  ، فلکه دوم نیروی هوایی و  دیگر ساختمان های اداری بازسازی شد.