به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  مجتبی شکری،  شهردار منطقه،از المان های شهری به عنوان اصلی ترین اجزای شهری نام برد و گفت: با توجه به نقش المان های شهری در ارتقای حس تعلق و دلبستگی شهری ، چند المان و طرح حجیم توسط اداره زیباسازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۱۳  به مناسبت های مختلف در محدوده نصب شده است .

او با بیان اینکه جدیدترین المان حجمی نصب شده به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان  است افزود : این المان با ارتفاع چهار متر از جنس آهن و مجهز به سیستم روشنایی است 

شکری ادامه داد: المان حجمی زیبای ماه  با متن آیه ای از قرآن کریم که بیانگر حلول ماه مبارک رمضان است در بوستان پیروزی به عنوان یکی از اماکن پر تردد در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.  

 شهردار منطقه۱۳ بیان کرد : این المان با نورپردازی زیبا و جلوه خاصی که دارد چشم هر رهگذر را می نوازد و شهروندان در کنار آن عکس یادگاری می گیرند.

شکری یادآور شد: در فروردین ماه سال جاری نیز چندین المان و طرح حجیم شامل تهران ۱۴۰۰ ، بادکنک و... در فلکه دوم نیروی هوایی و  خیابان پیروزی نصب شد که فضای متفاوتی در شروع سال جدید برای شهروندان رقم زد.