به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، در مراسم راه اندازی این مرکز سرپرست شهرداری تهران ضمن تشکر و قدردانی از کسانی که برای سلامتی مردم زحمت می کشند، گفت: این افراد اکنون پس از گذشت یک سال و نیم ؛ دیگر مدافع سلامت نیستند، بلکه مجاهدان سلامت هستند.  

او در ادامه ضمن تشکر از دکتر زالی، حجت الاسلام امرودی رئیس سازمان فرهنگی و هنری و سردار حسن زاده فرمانده سپاه تهران اظهار کرد: سپاه و شهرداری در بسیاری از فعالیت ها و همچنین در اختیار قرار دادن زیرساخت ها همکاری داشتند.

سرپرست شهرداری تهران یادآور شد: هرکس فارغ از لباس و جایگاه به مردم خدمت کند، مورد توجه مردم قرار گرفته است.

وی ضمن تشکر از محمدی شهردار منطقه ۱۵ و رییس فرهنگسرای خاوران افزود: زمینه واکسیناسیون روزانه بیش از  ۶۰۰۰ نفر در فرهنگسرای خاوران فراهم شده است. 

دکتر جاوید یادآور شد: مجموعه مدیریت شهری با موافقت اعضای شورای شهر بدون هیچ حد و مرزی با ستاد ملی کرونا همکاری دارند و دکتر زالی هر تصمیمی بگیرند، کمک خواهیم کرد. 

بنابراین گزارش، دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران بزرگ با تقدیر از زحمات شهرداری تهران و سازمان فرهنگی و هنری، بسیج و سپاه در کمک به انجام واکسیناسیون در تهران بزرگ گفت: با کمک بسیج توانسته ایم روزانه تا ۶ هزار دُز واکسیناسیون در تهران را افزایش دهیم.

وی با اشاره به مردمی بودن و کمک‌های بسیج در مقابله با کرونا، افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز از جمله مراکز یاریگر این ستاد بود که نسبت به تهیه ۲۰ هزار نماهنگ آموزشی و تهیه اقلام بهداشتی برای هیأت‌های مذهبی در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) اقدام کرد.

در پایان مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای خاوران توسط حاضران افتتاح و از روند خدمات رسانی این مرکز بازدید شد.