به گزارش اکونا پرس،

در این جلسه محمدی با توجه به سه برنامه مهم پیش رو، هفته دفاع مقدس ، اربعین و بازگشایی مدارس گفت : جلسه شورای اداری با محوریت بازگشایی مدارس برگزار و در آن بر اهمیت تشکیل کلاس های حضوری تاکید شد . 

 در ادامه وی به برنامه های اربعین اشاره کرد و ادامه داد : این برنامه با محوریت خدمات شهری و محیط زیست انجام می شود . جاماندگان نیز در محور اجتماعی تصمیم گیری و ابلاغ خواهد شد .

 محمدی با توجه به دستور شهردار محترم تهران مبنی بر برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس گفت: هماهنگی با سپاه مالک اشتر طی دو روز گذشته انجام و برنامه های پیش بینی شده مورد بررسی قرار گرفت . شهرداری از برنامه های اعلام شده پشتیبانی خواهد کرد .

 شهردار منطقه به فضاسازی این هفته اشاره کرد و افزود : معاونت خدمات شهری نسبت به اکران طرح های محیطی اقدام کند و معاونت فرهنگی و اجتماعی با مشارکت مساجد و پایگاه های بسیج به فضاسازی شهری بپردازند . 

 دیدار با خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران با مشارکت بسیج مالک اشتر و بنیاد شهید منطقه ، برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس و اجرای ویژه برنامه های این هفته از جمله مواردی بود که در این جلسه به آن اشاره شد . 

 بر اساس این گزارش ؛ جلسه هماهنگی برنامه های پیش رو صبح امروز در دو جلسه جداگانه با حضور شهردار منطقه ، فرمانده سپاه ناحیه مالک اشتر ، رییس بنیاد شهید و معاونین و مدیران اجرایی منطقه برگزار شد .