به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "مهدی اناری" با اعلام این خبر و با اشاره به مراحل اجرایی تکمیل زیرساخت های رزم نمایش دفاع مقدس با عنوان "نقطه رهایی" گفت: همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالروز دفاع مقدس و به منظور تداعی شدن روزهای جنگ تحمیلی برای جوانان و نوجوانان، جانمایی صحنه هایی از ساخت دیوار طهران قدیم، ساخت خرابه های سوریه قدیم و جدید با همکاری معاونت های اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری و سپاه حضرت محمد(ص) در نمایشگاه بزرگ دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفت.

اناری ادامه داد: بکارگیری50 نیروی انسانی جهت تکمیل فضای سبز، رفت و روب، خط کشی معابر مانور، تامین 32 چشمه سرویس بهداشتی، احداث معبر و نصب علایم ترافیکی و.... از جمله اقدامات صورت گرفته در این رزم نمایش است.

معاون شهردار منطقه گفت: نصب 6 دستگاه کانکس، احداث سکوی انتظار، تبلیغات محیطی و نصب سازه های موقت تبلیغاتی، طراحی فضای نمایشگاه با پلاک، سربند، فانوس، نصب کتیبه و چفیه های شعارنویسی شده روزهای دفاع مقدس از دیگر اقدامات صورت گرفته در رزم نمایش دفاع مقدس در دانشگاه امام حسین(ع) است.

او خاطر نشان کرد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز یکشنبه 4 مهر 1400 در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار و ورود برای عموم آزاد است.