به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، سید مهدی صباغ ضمن تبریک اعیاد پر برکت شعبانیه افزود: با لطف خدا و به همت بسیج، ادارات بانوان و مرکز خدمات اجتماعی؛ طرح های کمک های مومنانه در مناسبت های ویزه در طول سال به محرومان و نیازمندان انجام می شود.

به گفته او، همزمان با این عید نوروز و بهار طبیعت  نیز این امر خداپسندانه با شور و شوق بیشتری تداوم یافت و بسته های حمایتی و معیشتی به خانواده های تحت پوشش سامانه سمات و کودکان مراکز پرتو توزیع شد.

صباغ افزود: در این مرحله رزمایش مومنانه بیش از 5 هزار و 200 سبدکالا، بسته گوشت، بسته های بهداشتی ، البسه و کارت هدیه در نواحی هفتگانه تاکنون میان خانواده های کم برخوردار توزیع شده است و این طرح با همراهی خیرین ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه محدودیتی در مشارکت شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد وجود ندارد، گفت: هدف از مشارکت شهرداری در این طرح ایجاد هم افزایی بین شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد است تا با مدیریت و همکاری آنها لیست یکسانی از نیازمندان واقعی تهیه و نیازهای آنان برآورده شود.

صباغ در ادامه به اقدامات اداره بسیج اشاره کرد و گفت: 400 سبد ارزاق نیز میان همکاران پاکبانان توزیع می شود.

 شهردار منطقه در پایان از مردم نیکوکار و خیر برای پیوستن به این پویش و کمک مومنانه به خانواده های نیازمند و کم بضاعت قدردانی کرد.