به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدی استرابی گفت:  طرح های جهادی استقبال از مهر در این حوزه براساس بازدید های و نظر کارشناسانان، در سطح نواحی هفتگانه به همت ادارات این معاونت و به منظور بهبود سیما و منظر شهری، جلوه های بصری شهر و ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان از 15 شهریور آغاز و تا 15 مهر ادامه خواهد داشت.

او به تشریح اقدامات اداره خدمات شهری در طرح استقبال از مهر اشاره کرد و افزود: پاکسازی جدارها و امحای برچسب های غیر مجاز، لایروبی و پاکسازی انهار، نظافت و پاکسازی باغچه های منتهی به مدارس، شست و شوی المان شهری، مبارزه با جانوران موذی، جمع آوری خودروهای فرسوده و جلوگیری از سد معبر بویژه در معابر منتهی به مدارس از جمله این اقدامات است.

 استرابی با اشاره به اینکه در این طرح از 900 نیروی انسانی همراه با بهره گیری 150 دستگاه ماشین آلات انجام میشود افزود: در این طرح براساس دستورالعمل مرکز سه محور شاخص نیز معرفی شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ادامه داد: مدرسه رضایی در محور خیابان مسلم ناحیه 2، مدرسه هوشمند نور در شهرک بروجردی در ناحیه 3 و مدارس قدس، امام حسن مجتبی(ع) و ذکرای رازی در خیابان شیرازی در ناحیه 6 از جمله محور های شاخص در طرح استقبال از مهر است.

برپایه این گزارش؛ مدیران شهری منطقه در شهریور از موضوعات نگهداشت شهر و برنامه های استقبال از مهر نواحی به صورت روزانه بازدید و دستورات لازم برای آماده سازی بسترهای لازم ترافیکی به منظور تردد روان و انجام امور مربوط به خدمات شهری و زیبا سازی معابر منتهی به مدارس را برای سال جدید تحصیلی صادر می کنند.