به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی شهردار منطقه با اشاره به اجرای طرح خدمت از 14 تا 20 آبان در منطقه گفت: در حوزه ترافیک و به منظور برقراری نظم و امنیت در تردد عابرین و خودروها،  اقدامات متعددی در نواحی پنجگانه صورت گرفته است.

 فرهادی افزود: بیش از 170 استوانه ترافیکی در محدوده خیابان های بهمنیار، بلوار شکوفه تقاطع خیابان سبلان، میادین ثاراله و باران و ورودی پل شهید کاظمی و ... با هدف ایمن سازی معابر و کاهش تصادفات نصب شد. 

او نقش سرعتکاه ها در کاهش و کنترل سرعت خودرو ها در معابر را موثر دانست و افزود: به منظور کاهش  آمار تصادفات، سرعتکاه ها به مساحت بیش از  630 متر مربع در بلوار شهید ورامینی قبل از میدان باران، خیابان سهیل شمالی و رینگ بوستان ولایت طی این طرح رنگ آمیزی شده است.

 ضمن اینکه بالغ بر30  عدد تابلو خطر نما و شورون در خیابان آموزگار تقاطع دانشگاه و خطر نما در میدان خلازیر، زیرگذر جاده پلائین و بزرگراه شهید هاشمی ورودی بزرگراه شهید آوینی در طرح خدمت نصب شده است.

همچنین عملیات تعویض گاردریل با جدول در رمپ و لوپ پل شهید صنیع خانی به طول 300 متر انجام شده است.

به گفته این مسئول جاگذاری 7 عدد بشکه ترافیکی و کاشن تانک و سایر تجهیزات و علائم ترافیکی در زیرگذر پلائین، بزرگراه شهید هاشمی و بلوار شکوفه از دیگر فعالیت های انجام شده در اجرای طرح خدمت هستند.