به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون رسانه ملی، برنامه این هفته «ما مردم» نگاهی دارد به بحران مسکن در ایالات متحده که افزایش چشمگیر بی‌خانمان‌ها در این کشور را به دنبال داشته است.

«ما مردم» به همین مناسبت میزبان داست جیمز و دین هندرسون تحلیلگران سیاسی و اقتصادی از تگزاس و داکوتای جنوبی است و دلایل گرانی مسکن در آمریکا و تبعات انسانی، اجتماعی و انسانی آن را در گفت‌وگو با این کارشناسان بررسی می‌کند.

مشکل کمبود مسکن و افزایش سرسام‌آور اجاره‌بها فقط مختص به شهرهای بزرگ آمریکا همچون نیویورک نیست و گریبان مردم شهرهای کوچک این کشور را نیز گرفته است. این معضل با همه‌گیری کووید و افزایش تورم تشدید هم شده است.

دنیل آریا مجری «ما مردم» از جیمز و هندرسون می‌پرسد که مشکلات مسکن در آمریکا چیست و چرا اجاره‌بها در این کشور تا این حد بالاست و دولت ایالتی و فدرالی برای حل مشکل مسکن چه می‌کنند؟

برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی پنج‌شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و یکشنبه ساعت 03:00 خواهد بود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15082 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.