به گزارش اکونا پرس،

 مهندسان اپیسر با در نظر گرفتن نیازهای عکاسان و ویرایشگرهای ویدیویی حرفه ای، یک کارت حافظه با کارایی بالا را به طور ویژه برای این کاربران طراحی کردند.

کارت‌های حافظه حرفه‌ای CFexpress Type B با دقت برای دوربین‌های پرچم‌دار ساخته شده و به دلیل سرعت دسترسی عالی و قابلیت‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای خود متمایز هستند. این کارت‌های حافظه از رابط‌های NAND Flash با استقامت بالا و رابط‌های PCIe Gen 3x2 پرسرعت استفاده می‌کنند. سرعت خواندن و نوشتن به ترتیب می تواند به 1700 و 1600 مگابایت بر ثانیه برسد. همچنین سرعت نوشتن پیوسته را می توان در 1500 مگابایت بر ثانیه حفظ کرد. این ویژگی‌های عملکردی می‌توانند با شرایط بسیار پر سرعت 4k و 8K بدون هیچ تلفاتی در حین فشرده سازی فایل، همگام شده و الزامات دوربین‌های با کیفیت بالا و دوربین‌های پرچم‌دار را برآورده کنند. این کارت های حافظه بالاترین سطح جزئیات و عمق تصویر را پس از تولید ارائه می دهند.

کارت‌های حافظه CFexpress تست‌های سازگاری سختی را برای اطمینان از همکاری یکپارچه با دوربین‌های پرچم‌دار انجام داده‌اند. این کارت حافظه دارای فناوری درجه صنعتی است و برای اطمینان از سازگاری و خواندن و نوشتن روان کارت در حین استفاده و جلوگیری از مشکلات مربوط به کندی سرعت العمل، تست دقیق و بهینه سازی سیستم عامل را بر روی دوربین های رده بالای برندهای بزرگ انجام داده است. علاوه بر این، کارت حافظه تحت یک سری آزمایشات دقیق در آزمایشگاه قرار گرفته است که با مشخصات سختگیرانه انجمن CF مطابقت دارد. تست پلاگین بیش از 12000 بار بوده است تا اطمینان حاصل شود که محصول از نظر کیفیت، عملکرد و ثبات خواندن و نوشتن به سطح عالی رسیده است. کارت حافظه PC32CF-R CFexpress در ظرفیت های مختلفی از جمله 160 گیگابایت، 320 گیگابایت و 640 گیگابایت را برای رفع نیازهای مختلف ذخیره سازی ویدیو در دسترس می باشد.

شما می توانید کلیه محصولات اپیسر را تحت گارانتی شرکت داده پرداز رایانه متین، که به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران در حال فعالیت است، خریداری نموده و از خدمات پس از فروش آن در سرتاسر کشور بهره ببرید.