به گزارش اکونا پرس،

این نسخه ویژه به‌نوعی ادای احترامی نمادین به میراث این ناحیه جغرافیایی در زمینه مشارکت‌های علمی و نوآوری در حوزه زمان، نجوم و ریاضیات است. هدف از عرضه نسخه ویژه این محصول، ایجاد پلی بین گذشته و آینده، ارج نهادن به جایگاه پیشگامان تاریخی و الهام بخشیدن به مبتکران امروزی بوده و به تاثیر قابل توجه منطقه بر علم و نوآوری جهانی تاکید دارد.

این نسخه ویژه که با الهام از ستاره‌شناسان منطقه طراحی شده، دارای یک قاب چرخشی Black Astro با ابعاد 47 میلی‌متر است و در بازارهای منتخب MENA در دسترس خواهد بود. این ساعت با یک بند پارچه‌ای اضافی و محصولات جانبی مجموعه‌ Astro Edition در فروشگاه‌های اختصاصی سامسونگ ارائه می‌شود.

ساعت هوشمند جدید سامسونگ، تجسمی از روح یک اسطرلاب اصیل با طراحی امروزی و ویژگی‌های نرم‌افزاری منحصربه‌فرد است. همچنین قطب‌نمای روی صفحه اشاره‌ای به نوع کارکرد این دستگاه باستانی دارد. علاوه بر این، قابلیت تعیین فازهای شمسی و قمری به کاربران امکان می‌دهد حرکات خورشید و ماه را از روی مچ دست خود دنبال کنند.

با توجه به توانایی‌های این ساعت برای نمایش زمان، جهت و دوره‌های تغییر و تحول خورشید و ماه، صفحه ساعت به نوعی طراحی شده است که ترکیبی از دقت سنتی و زیبایی‌شناسی مدرن باشد. طراحی قاب نیز با الهام از ستارگان و ادغام آن با فناوری پیشرفته سامسونگ، حس و حال یک اسطرلاب باستانی را به مخاطب منتقل می‌کند.

عمر صاحب (Omar Saheb)، مدیر بازاریابی منطقه MENA سامسونگ، در مورد این نسخه ویژه می‌گوید: «هدف از ارائه این نسخه ویژه از گلکسی Watch6 Classic بزرگداشت و ادای احترام به نوآوران خاورمیانه و دستاوردهای تاریخی آنها در ریاضیات، علوم و نوآوری است. همان کسانی که با خلاقیت خود، مسیر را برای پیشگامان آینده منطقه هموار کرده‌اند. سامسونگ قویا به پتانسیل و جایگاه برجسته منطقه به عنوان یک مرکز جهانی نوآوری اعتقاد دارد. این رونمایی هیجان‌انگیز نقطه عطف دیگری در پیشرفت فناوری‌های ما و تاکیدی بر امکانات بی‌شمار منطقه MENA در راستای نوآوری‌های آتی است.»      

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول لطفا به وبسایت رسمی سامسونگ به آدرس https://www.samsung.com  مراجعه کنید.