به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران،مهندس سلطانی با بیان این مطلب افزود: مخابرات ایران با دارا بودن بزرگترین زیرساخت ارتباطی کشور ضروری ست همواره در بکارگیری فناوری نوین پیشرو  بوده تا همیشه بستر مناسبی برای انتقال محتوا باشد.

مهندس سلطانی که در جلسه بررسی عملکرد مخابرات منطقه کرمانشاه سخن می گفت، با اشاره به لزوم پویایی بازار رقابت اظهار داشت: تلاش در ارائه محصولات با کیفیت به مشتری، همواره بازار رقابت در عرصه کسب و کار را به پویایی می رساند.

وی در اداره این مطلب خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات ایران با گستردگی شبکه خود در کشور، علیرغم داشتن سهم بازار مطلوب باید بر اهمیت این موضوع تلاش کند تا از این بازار عقب نماند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با وجود محدودیت های منابع و تحریم ها، این شرکت در جهت نوسازی شبکه تلاش می کند.

مهندس سلطانی همچنین به ضرورت حفظ و افزایش رضایت مشتری تاکید کرد و افزود: این شرکت با توسعه فیبرنوری و نوسازی تجهیزات شبکه سعی بر ارائه خدمات با کیفیت دارد تا رضایت مشتری در دریافت سرویس را فراهم کند.

وی همچنین به مولد سازی منابع موجود اشاره کرد و افزود: ما باید بتوانیم با مولد سازی منابع راکد، سهم درآمد مستمر  غیرعملیاتی را نیز افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین اظهار داشت: با تقویت پیاده سازی سرفصل های مربوط به اقتصاد دیجیتال، توسعه این بخش را که شعار این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تلکام امسال بود محقق خواهیم کرد.