به گزارش اکونا پرس،

سیستم تهویه مطبوع Split DUALCOOL دو در یک که دارای سیستم تصفیه هوای قدرتمند و همه‌کاره‌ای است، که ضمن تمیز کردن موثر هوا، هوای خانه را خنک و مطبوع نگه داشته که این قابلیت باعث تمایز ال جی و رقبا شده است.

سیستم تصفیه هوای ال‌جی در مدل DUALCOOL Split از طریق یک فرایند سه مرحله‌ای، میکرو ذرات را حذف می کند. اول، سنسور ذرات گرد و غبار با غلظت 1PM را همراه با سایر مواد مضر در هوا شناسایی می کند. بعد، اشعه یون تولید شده بیش از پنج میلیون یون منفی را به ذرات متصل می کند. و در نهایت، فیلتر Micro Dust با بار مثبت به راحتی ذرات کوچک و مضر از جمله ویروس ها و باکتری ها را از بین می برد. با استفاده از اصل بار الکترواستاتیک، سیستم ال‌جی ذرات بسیار ریزتری (تا 0.3PM) که می توانند باعث ایجاد مشکلات تنفسی شوند را نیز فیلتر می‌کند.

نمایشگر وضعیت هوای داخلی یا IAQ  اطلاعات مهم را به اطلاع کاربر رسانده و وضعیت های فعلی و مراحل تصفیه هوا را از طریق آیکون هایی که با تغییر رنگ میزان  پاکیزگی هوای اطراف را نشان می دهند، به نمایش می‌گذارد. این صفحه نمایش ساده و رنگارنگ در قسمت جلوی DUALCOOL واقع شده است و کیفیت هوای داخل ساختمان را صرف نظر از اینکه آیا تصفیه در حال اجرا است یا خیر در لحظه‌ نشان می‌دهد.

علاوه بر این، تهویه مطبوع  DUALCOOL Split ال جی با استفاده از کمپرسور پیشرفته DUAL Inverter ال‌جی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته با مصرف انرژی بسیار کم، هوا را سریع‌تر از مدل‌های معمولی خنک می‌کند. در عین حال، حالت Comfort Air  به کاربران کمک می کند از طریق تنظیم تاج در زاویه مطلوب و حفظ جریان هوا در اطراف اتاق، به جای هدایت مستقیم جریان هوا به فرد، آرامش بیشتری را احساس کرده و سلامت آنها را حفظ میکند.

ال‌جی در نمایشگاه InnoFest  خاورمیانه و آفریقا همچنین مدل ایستاده DUALCOOL Floor Standing خود را معرفی کرد. یک مدل لوکس که با هدف به ارمغان آوردن سبکی مدرن و جدید به خانه های سراسر منطقه عرضه شده است. عملکرد خنک‌کنندگی مؤثر و کنترل راحت دستگاه ایستاده DUALCOOL Floor Standing  به مشتریان این امکان را می‌دهد تا از زندگی در کمال آسایش و راحتی لذت ببرند.

جدیدترین مدل ایستاده DUALCOOL، فضای زندگی را با طراحی خاص و مدرن خود زیبا می‌کند. لبه های لوستر-مانند عمودی در قسمت جلویی این دستگاه دارای خطوط ظریف با انحنای بسیار مدرن و جذابی است. ظاهر فلزی DUALCOOL به ایجاد یک احساس مینیمالیستی کمک می کند و در دو رنگ منحصر به فرد طلایی و سفید عرضه شده است.

تهویه مطبوع جدید ایستادهFloor Standing  عملکرد خنک کننده‌گی قدرتمندی دارد. بخش تهویه آن دارای توانایی حرکت است که پوشش را وسیع تر کرده و قادر است هر گوشه ای از اتاق را خنک نگه دارد. حالت Ice Cool Power  برای خنک کردن سریع هوا به میزان 4 درجه سانتیگراد پایین تر از حالت معمولی طراحی شده است. این حالت باعث می شود جریان هوا حتی قوی تر شده تا کاربران راحتی بیشتری را تجربه کنند.

همچنین این دستگاه با اتصال به Wi-Fi و قابلیت کنترل از راه دور را از طریق SmartThinQTM امکان مدیریت تنظیمات و کنترل مصرف انرژی را از طریق گوشی هوشمند فراهم می کند. ال‌جی برای راحت‌کردن خیال کاربران و تضمین دوام سیستم تهویه مطبوع، کمپرسور Inverter خود را با ضمانت 10 ساله عرضه کرده است.

Song Dae-hyun، رئیس بخش لوازم خانگی و تهویه هوای ال‌جی گفت: ما با افتخار جدیدترین سیستم تهویه مطبوع DUALCOOL اسپلیت و مدل ایستاده خود را در InnoFest MEA نمایش داده ایم. مدل‌هایی که تمرکز آنها روی راحتی مشتریان و طراحی زیبا بوده است. با ارائه هوایی قدرتمند و با قابلیت تصفیه هوای عالی، لوازم خانگی نوآورانه ما یک زندگی راحت و سالم را به مصرف کنندگان در سراسر منطقه پیشنهاد می‌دهد.