به گزارش اکونا پرس،

هنگامی که بازی اوج میگیرد، "زره نبرد" از رنگ نارنجی به رنگ طلایی منحصر بفردی تغییر می یابد، یعنی با افزایش درجه حرارت، رنگ" زره نبرد" خیره کننده تر می شود. این تغییر رنگ با افزایش درجه حرارت در طول  بازی های حرفه ای، احساسات هیجانی را بالاتر برده و زره نبرد را که دارای یک رنگ نارنجی پرشور، در دمای اتاق است، به یک زره طلایی خیره کننده تبدیل می کند و بدین ترتیب، با گیمر ها برای لذت بردن از کشتن دشمنان در میدان جنگ،  همراه می شود.

سرعت خواندن / نوشتن متوالی Apacer AS2280P2 PRO می تواند تا 1580/950 مگابایت بر ثانیه رسیده و عملکرد نوشتن تصادفی این محصول حتی می تواند به IOPs   92,160  برسد که بهترین تجربه بازی را برای گیمر ها به ارمغان خواهد داشت.

طراحی جمع و جور و وزن کم   AS2280P2 PRO M.2 بسیار موثر بوده و اجازه می دهد گیمر ها، فضای بیشتری برای نصب سایر قطعات و نیز انعطاف پذیری بیشتری در سرهم نمودن یک رایانه شخصی داشته باشند همچنین این قطعات دارای ویژگی ضد ضربه بوده و نیزمقاوم در برابر سقوط از ارتفاعی مشخص می باشد.

این SSD اپیسر جدیدترین فن آوری  3D NAND Flash  را به کار گرفته  و قادر است ظرفیت دستگاه را به صورت موثر افزایش دهد. همچنین این محصول در سه ظرفیت 120GB، 240GB و 480GB در دسترس است؛ گیمرها می توانند ظرفیت مورد نیاز خود را نصب نموده و قدرتمندترین پلت فرم بازی را به هر نحوی که دوست دارند ایجاد کنند.