به گزارش اکونا پرس،

ایسوس پس از عرضه مدل ها ی مختلف از منبع تغذیه های سری ROG و ROG STRIX، اینبار از مدل ROG STRIX 850W Gold وWhite Edition رونمایی کرد. این منبع تغذیه به طور ویژه ای برای سیستم هایی با ظاهر سفید رنگ و کیس های Open frame طراحی گردیده است.

هیت سینک های ROG و خنک کننده Axial-Tech

برای سیستم های گیمینگ، نویز پایین از اساسی ترین مباحث قطعاتی است که دارای قسمت های مکانیکی هستند. در پاورها نیز به دلیل خنک سازی توسط فن، این نویزها یکی از مباحث چالش بر انگیز در طراحی بخش خنک کننده است. ایسوس با معرفی منبع تغذیه های سری ROG  و ROG STRIX، به لطف هیت سینک های ROG و به کار گیری فن های Axial-Tech، عنوان خنک ترین و بی صدا ترین پاورها را در رده پاورهای گیمینگ به خود اختصاص داده است. ROG STRIX 850W Gold White Edition با استفاده از یک فن 135 میلیمتری Axial-Tech و هیت سینک های بهبودیافته ROG، کمترین صدای مزاحم را در کنار بالاترین راندمان برای سیستم های رده بالا به ارمغان می آورد.

بهترین قطعات روز دنیا در پاور های ایسوس

ROG STRIX 850W Gold  و White Edition با ترکیبی بی نقص از خازن های حرفه ای ژاپنی و ماسفت های درایورهای low RDS(on)، در کنار گارانتی 10 ساله و گواهی استاندارد 80 PLUS® Gold، عملکردی بسیار بهینه و جریان هایی بسیار دقیق را برای رده بالاترین سیستم های روز به صورت دائمی به همراه دارند.

شخصی سازی وسواسی

به طبع گیمرها وسواس خاصی را برای تک تک قطعات سیستم به خرج می دهند. ROG STRIX 850W Gold و White Edition به صورت کاملاً ماژولار طراحی شده تا در هنگام مدیریت کابل ها، وضعیت سیستم پس از اسمبل از لحاظ ظاهری بی نقص باشد. در مدل White Edition، تمامی کابل ها نیز به رنگ سفید است تا کیس هایی با ترکیب رنگ روشن یا سفید، به صورتی خاص تر به نظر آیند. اما این همه ماجرا نیست. ایسوس برای پاورهای سری ROG STRIX، استیکر های مغناطیسی ویژه ای را در بسته بندی قرار داده تا ظاهر پاور و سیستم را به دلخواه خود شخصی سازی کنید.

هر دو مدل منبع تغذیه ROG STRIX 850W همزمان با عرضه جهانی آن در کشور نیز در دسترس خواهد بود.