به گزارش اکونا پرس،

این پیشرفت موجبات افزایش تقاضای مصرف کننده را در تمامی مراکز مربوطه فراهم نموده،  بدین ترتیب این مراکز با مشکلات جدیدی مواجه خواهند بود. از مهمترین این مشکلات می توان به آلودگی سرور اشاره نمود. برای پرداختن به این موضوع، تولید کننده حافظه های صنعتی، Apacer به روز ترین حافظه سرور، مجهز به محافظت سولفوری را ثبت اختراع نمود.  این حافظه  DDR4  ضد سولفات به مراکز نیازمند ذخیره اطلاعات،  اطمینان بیشتری در خرید خواهد داد.

برای کاهش تأثیر آلاینده ها بر سیستم های تجهیزات اطلاعاتی، مراکز بزرگ داده ها، کنترل زیست محیطی دقیقی را تنظیم نموده و کیفیت هوا در محیط را مطابق بالاترین استانداردی که توسط انجمن بین المللی اتوماسیون (ISA: 71.04-2013G1) ارائه شده است تعیین می کنند. در همین راستا Apacer  حافظه سرور DDR4 ضد سولفوراسیون با مشخصات برتر خود را معرفی نموده تا بتواند انتخاب بهتری را نسبت به رقبا به بازار عرضه نماید.

تعطیلی سیستم ها در نتیجه ی  چالش های بیماری همه گیر کرونا، به طور جدی بر عملکرد و قابلیت اطمینان دستگاه های ذخیره ی اطلاعاتی تأثیر گذاشته است. استفاده از محصولاتی که در برابر خوردگی مقاومت داشته و همزمان می توانند به عمر سایر تجهیزات نیز کمک کنند، نیازی اجتناب ناپذیر می باشد، این امر به ویژه برای دستگاه هایی با نیاز به قابلیت اطمینان بیشتر، بسیار مهم و حیاتی است.

بدین ترتیب Apacer طی چند سال اخیر، طرح ضد سولفوریزاسیون حافظه های صنعتی خود را ارتقا داده و به مرحله نوینی از توانمندی وارد نموده است. ضخامت صفحات Golden Finger  این   DDR ها تاu 30 بوده، که در حال حاضر بالاترین میزان استاندارد در بازار جهانی می باشد.  حداکثر سرعت پشتیبانی شده  3200 MT / s  بوده و در ظرفیت های 4 تا 32 گیگابایت و اندازه های صفحه VLP (Very Low Profile) ارائه شده است.