به گزارش اکونا پرس،

همچین با توجه به اینکه چنین سیستم هایی اغلب نیاز به کار در محیط های بیرونی سخت دارند در این محصول یک سنسور حرارتی داخلی طراحی شده که می تواند نظارت بر دمای ماژول حافظه در زمان واقعی و خطر گرم شدن بیش از حد را کاهش دهد. این محصول همزمان دامنه دمایی گسترده، پوشش انطباقی و فناوری ضد سولفوراسیون را پشتیبانی می کند و یک لایه اضافی برای محافظت در برابر چالش های محیطی فراهم میکند. این فن آوری به محافظت از ماژول حافظه در برابر عوامل خارجی مانند درجه حرارت بالا ، رطوبت زیاد و آلودگی زیاد و افزایش طول عمر کلی سیستم کمک می کند.

این محصول شرکت اپیسر (DDR4 Rugged SODIMM ) با استاندارد صنعت JEDEC DDR4 SODIMM مطابقت دارد و با مادربردهای موجود سازگار است و هزینه توسعه سیستم ناهموار را بسیار کاهش می دهد و قیمت رقابتی محصولات را بهبود می دهد.

از آنجایی که محیط های صنعتی با لرزش بالا اغلب منجر به شل شدن سطح تماس با حافظه میشود و در نتیجه منجر به بی ثباتی یا حتی قطع سیگنال های انتقال میشوندو بر قابلیت اطمینان و یکپارچگی پردازش داده ها تاثیر میگذارد، این محصول ( DDR4 Rugged SODIMM ) آزمون های ضد لرزش هوا فضا ( RTCA DO-160G ) را پشت سر گذاشته و دارای گواهینامه استاندارد MIL-STD-883K بوده و همچنین مطابق مشخصات استاندارد JEDEC 260-Pin DDR4 SODIMM  طراحی شده به نحوی که دارای قسمت های اتصال مضاعف برای نصب محکم ماژول حافظه بر روی مادربرد می باشد تا پایداری و قابلیت اطمینان انتقال داده را لرزش و شوک زیاد حفظ کرد.  همچنین این محصول با سوکت های استاندارد DDR4 SODIMM سازگار است و امکان صرفه جویی برای خرید اتصالات اضافی و یا طراحی مجدد و کوتاه تر شدن زمان توسعه سیستم را فراهم می نماید.

با رونمایی شرکت اپیسر از   DDR4 Rugged SODIMM، علاوه بر حداکثر سرعت پشتیبانی شده DDR4 3200 MT / s ، در ظرفیت های مختلف از 8 گیگابایت تا 32 گیگابایت نیز موجود است و  برای تولیدکنندگانی که به دنبال راهی برای بهبود سریع ضربه و مقاومت در برابر ضربه حافظه صنعتی برای سیستم ناهموار خود هستند ،  DDR4 Rugged SODIMM مقرون به صرفه ترین انتخاب را به شما ارائه می دهد.