به گزارش اکونا پرس،

پویش نوروزی بازینو که با رویکرد حمایت از بازی‌های موبایلی ایرانی و کمک به جذب کاربر برای آنها همزمان با شروع سال 1400 کار خود را آغاز کرد و در آخرین روز فروردین ماه با آمار قابل توجه بیش از 500 هزار نصب برای 25 بازی حاضر در پویش به کار خود پایان داد، به جذاب‌ترین بخش خود یعنی مراسم قرعه‌کشی جوایز و اعلام برندگان نزدیک شده است.

براساس برنامه‌ریزی انجام شده برای 3 بازی برتر به لحاظ عملکرد در پویش بازینو مجموعا 525 میلیون تومان از سوی سازمان فناوری اطلاعات اعتبار حمایتی اختصاص پیدا کرده که به ترتیب بازی‌های اول تا سوم هرکدام مبلغ 200، 175 و 150 میلیون تومان به همراه تندیس ویژه بازینو 1400 اهداء می‌شود.

به گفته سیدمحمدعلی سیدحسینی معاون حمایت بنیاد، در بخش انتخاب بهترین‌بازی‌ها به انتخاب مردم نیز 3 بازی که پست‌هایشان بیشترین تعداد لایک را صفحه اینستاگرام بازینو کسب کرده‌اند، انتخاب می‌شوند که برای بازی اول تندیس بازینو و اعتبار حمایتی اضافی 10 میلیون تومانی در ساختار حمایتی همگرا در نظر گرفته شده است. بازی‌های دوم و سوم هم لوح تقدیر بازینو را دریافت خواهند کرد.

پس همه کسانی که در بخش قرعه‌کشی جوایز پویش بازینو شرکت‌کرده‌ بودند تا روز جمعه منتظر باشندکه شاید قرعه فال به نام آنها افتاد و اسم‌شان جزء برندگان این رویداد حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از بازی‌های موبایلی ایرانی، قرار گرفت.

خوب است که دوباره یادآوری کنیم جریان کامل این مراسم به‌صورت زنده از صفحه آپارات بنیاد پخش می‌شود و قابل دسترسی است.