به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط‌ عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران که برگزاری کاملا آنلاین آن اتفاقی بی‌سابقه در کشور به شمار می آید، با همکاری مشترک بنیاد و آپارات گیم در رشته‌های کلش رویال، FIFA21 PS4و دو بازی ایرانی جذاب «فوتبالیستارز» و «بزن بهادر» برگزار می‌شود.

علاوه بر دو بازی کلش رویال، FIFA21که عضو همیشگی مسابقات لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در دوره‌های گذشته بودند، دو بازی ایرانی فوتبالیستارز که یک بازی فوتبالی جذاب در ژانر

«Soccer Stars» و بازی بزن بهادر با رویکرد حمایت از بازی‌های ایرانی به جمع بازی‌های رقابتی در این دوره از مسابقات لیگ اضافه شده‌اند.

ثبت‌نام برای شرکت در ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران از 21 تا 27 اردیبهشت ماه از طریق سایت baazico.ir  و به‌صورت آنلاین آغاز می‌شود و ظرفیت ثبت‌نام برای هر کدام از این رشته‌ها 512 نفر است.

تاریخ برگزاری دور مقدماتی مسابقات از اول تا 7 خرداد تعیین شده است و زمان برگزاری دور نهایی که در روزهای پایانی خرداد خواهد بود، متعاقبا اعلام می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام مراحل ثبت‌نام، تایید هویت، قرعه‌کشی ثبت نتایج و معرفی قهرمانان به‌صورت آنلاین و با نظارت تیم داوری و پشتیبانی انجام خواهد شد .

گفتنی است مرکز مشاوره و تماس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با شماره 58129 021آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان در خصوص روند برگزاری این مسابقات است.