به گزارش اکونا پرس،

این محصول آخرین آزمون گواهینامه JEDEC را پشت سر گذاشته و در حال توسعه طرح زیست محیطی شامل IC های DRAM ، CPU ها ، مادربردها و همچنین اجزای اصلی مانند PCB ها ، RCD ها ، DB ها   است و این موضوع را از طریق همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک برای ارائه محصولات و پشتیبانی فنی اجزای کلیدی و حتی نرم افزارهای آزمایشی و برنامه نویسان SPD و یکپارچه سازی موفقیت آمیز فناوری های اصلی DDR5 انجام میدهد. بنابراین تولید انبوه DDR5 به زودی صورت میگیرد و اپیسر به عنوان اولین تولید کننده موفق DDR5 برای سرورهای سازمانی و مرکز داده ، هوش مصنوعی ، رایانه های پرسرعت ، لپ تاپ های پیشرفته، سازنده رایانه های شخصی، بازی ها و سایر برنامه ها خواهد بود.

به گفته رئیس شرکت اپیسر برای ترویج استفاده از فناوری حافظه DDR5 علاوه بر پشتیبانی پلت فرم، اهمیت  تست یکپارچکی و ادغام اجزا را هم نباید دست کم گرفت. پهنای باند حافظه DDR5 دو برابر DDR4 هست. این محصول علاوه بر پیشرفت قابل توجه عملکرد، ارتقاء و پیشرفت چشمگیری در ظرفیت، پایداری و بهره وری انرژی داشته است و از پردازنده Core نسل 12 اینتل Alder Lake ، پردازنده Xeon Sapphire Rapids-SP و AMD Zen4 EPYC Processor Genova پشتیبانی می کند.  این حافظه DDR5 ابتدا با مشخصات UDIMM  و به دنبال آن RDIMM ، SODIMM  در نیمه دوم 2021 منتشر خواهد شد و از 2022 وارد تولید انبوه خواهد شد . این موضوع رشد بازارهای برنامه های کاربردی که عملکرد بالایی را دارند می طلبد و منجر به ایجاد فرصت های تجاری جدید با شرکای استراتژیک می شود.

شرکت اپیسر طیف گسترده ای از SSDهای صنعتی، محصولات مصرفی دیجیتال و ماژول های حافظه را ارائه میدهد و با تحقیق و توسعه ، طراحی ، ساخت و بازاریابی قوی خود به یک تولید کننده پیشرو در صنعت تبدیل شده است و با ایستادن روی شعار خود " دستیابی به بهترین ها" خدمات قابل اعتماد و ابتکاری را تولید می کند و جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات را برای ذخیره ، ضبط و اشتراک اطلاعات دیجیتالی مهم برای کار و زندگی روزمره فراهم می کند.