به گزارش اکونا پرس،

ROG Keris می تواند به واسطه USB، RF 2.4GHz بیسیم یا حالت بهینه مصرف توسط Bluetooth می تواند به دستگاه های مختلف اتصال یابد. RF 2.4 GHz بیسیم برای گیمینگ ایده آل بوده و رابط Bluetooth LE هم برای استفاده روزمره مناسب است. ماوس های ROG Keris به طور ویژه با مشخصات بسیار حرفه ای نظیر سنسور گیمینگ با 16000 dpi، دقت 400 ips و نرخ نمونه برداری 1000 هرتز عرضه شده است.

سوکت اختصاصی ROG Push-Fit و سوییچ های اختصاصی ROG

طراحی اختصاصی سوکت این ماوس از نوع Push-Fit بوده که امکان شخصی سازی سوییچ های کلیک را در اختیار کاربر قرار می دهد. در کلیک های چپ و راست این ماوس اختلاف فشار حدود -/+5 گرم بوده تا حسی بهتر در هنگام کلیک کردن منتقل شود.

مستحکم و سبک

طراحی داخلی ماوس از نوع لانه زنبوری (Honeycomb) شش گوشه بوده بوده تا علاوه بر حفض استحکام وزنی بسیار پایین داشته باشد. ROG Keris Wireless با داشتن 79 گرم و ROG Keris با داشتن 62 گرم یکی از سبک ترین ماوس های تولید شده توسط ROG است.

بهینه برای گیمینگ

با دوام، کلیک هایی از جنس پلی بوتیلن ترفتالات (PTB) مقاوم در برابر خوردگی و ساییدگی، از ویژگی های این ماوس است. دو کلید در ماوس ROG Keris Wireless قابلیت شخصی سازی به رنگ های صورتی و خاکستری را نیز دارد.

هر دو مدل ماوس های ROG Keris  و Keris Wireless  از کابل های مقاوم و منعطف به منظور حداقل سایش بر سطح ماوس پد و راحتی بیشتر در جابجایی استفاده می کنند. همچنین پورت اتصال کابل در این ماوس ها به سمت بالا بوده تا فاصله بیشتری را بین کابل ماوس و سطحی که ماوس روی آن قرار دارد ایجاد کند و در عمل منجر به کاهش کشش کابل توسط ماوس پد گردد.

سطح زیرین ماوس نیز از جنس 100% تفلون (PTFE) بوده که باعث شده ROG Keris نسبت به ماوس های دیگر تا 25 درصد حرکت روانتر و شناورتری را داشته باشد.