به گزارش اکونا پرس،

مدیر امور رسانه و روابط عمومی شبکه زر بهره‌برداری هرچه بهتر از ظرفیت شبکه هوشمند ملی بلاکچین را نیازمند فرهنگ‌سازی عنوان کرد و اصحاب رسانه را راس آن دانست و گفت: در Zarnetwork.club فرمی جهت تعامل با همه‌ی افراد خصوصا اصحاب رسانه تدوین شده است.

حسین جرئتی با اشاره به روز دانش‌آموز و روز اقتدار ایران اسلامی از دو هدیه‌ی موسسه دانش‌بنیان و نوین فناوری هوشمند زر خبر داد و تصریح کرد: ۲۰هزار توکن بیت‌زر از طریق ثبت‌نام در سامانه Smartzar.io به دانش‌آموزان تعلق خواهد گرفت.

وی افزود: ایجاد یک توکن NFT اختصاصی برای هر دانش‌آموز هدیه دوم می‌باشد که از طریق ثبت درخواست در سامانه‌ی ZARNFT.com در دسترس خواهد بود.

در نشست رونمایی از شبکه هوشمند بلاکچین زر مطرح شد: در راستای آینده مالی روشن‌تر برای فرزندان، خانواده‌ها می‌توانند با اختصاص دادن مبلغی در ماه و خرید رمز ارزهای با پشتوانه دارایی و انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری، آینده فرزندان خود را تضمین نمایند و دیگر نگران آینده مالی آنها نباشند اما با توجه به تورم واقعی و نه اعلامی موجود در جامعه، خانواده‌ها قادر نیستند مثل گذشته پول‌های خود را برای آینده فرزندانشان در قلک یا حساب‌های بانکی آنها پس انداز کنند، با این کار فقط روز به روز ارزش پول آنها کاهش پیدا می‌کند بنابراین بهترین هدیه برای یک دانش آموز امروزی ارزهای رمزپایه است.

 مدیرعامل موسسه هوشمند زر در این نشست تصریح کرد: خرید رمز ارز و آموزش درست و حرفه‌ای آن می‌تواند سرمایه‌گذاری بسیار سوددهی برای آینده فرزندانمان باشد.

دکتر عباس جم زر افزود: ارزهای دیجیتالی در آینده قصد دارند نظام مالی و پولی دنیا را متحول کنند و در طول ۱۰ سال اخیر ارزش آنها بیش از ده هزار برابر رشد داشته است و حال که رمز ارزی ایرانی با پشتوانه و تضمین بیمه‌ای برای والدین ایرانی وجود دارد فرصت مناسبی است تا هم نسل آینده با شیوه‌های به روز سرمایه‌گذاری آشنا شوند و هم سود مناسبی در قبال این سرمایه‌گذاری عاید خانواده‌ها شود.

رونمایی از نخستین فناوری بلاکچین بین‌المللی ایرانی یازدهم آبان‌ماه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.