به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ستاد خبری نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱، مهندس تراکمه، ضمن بیان مطلب فوق ، اظهار داشت: با توجه به نرخ ارز و هزینه های ارزی که با هزینه ها و تعرفه های اپراتورها همخوانی ندارد، اپراتورهای ارتباطی در ایران با چالش های بسیاری در توسعه و ارایه خدمات به روز مواجه هستند که باید بامدیریت مناسب هم توسعه داشته باشند و هم به گونه ای نرخ هزینه ها ودرآمد را مدیریت کنند که مصرف کننده هم متضرر نشود.
وی به دستاوردهای همراه اول در نمایشگاه امسال اشاره کرد وگفت : همراه اول امسال با شعار ۵G در نمایشگاه تلکام امسال حضور یافته است و با هدف ارایه خدمات نوین مخابراتی و ارتباطی به مشتریان خود ، به عرضه خدمات و سرویس های جدید به مخاطبین می پردازد.
مهندس تراکمه اظهار داشت: مرکز نوآوری همراه اول در نمایشگاه نیز حضور چشم گیری داشته و مجموعه شرکت های مرتبط با همراه اول دستاورهای خود را به مشتریان ارایه می کند.
عضو هیئت مدیره همراه اول خاطر نشان کرد: اگر شرکت های حاضر در نمایشگاه بتوانند محصولات مورد نیاز بنگاه های ارتباطی کشور را بومی سازی کنند و به گونه ای خدمات و محصولات خود را به مخاطبان عرضه کنند که زمانی که مخاطبان از نمایشگاه خارج می شوند سوالات در ذهن خود را پاسخ داده باشند ؛ تلکام به اهداف خود رسیده است .
وی همچنین به کارآفرین ها و شرکت های دانش بنیان توصیه کرد که تلکام فرصت خوبی ست که ظرفیت های بخش آی سی تی را رصد و برای تولید و شکل گیری کسب وکارهای نو ، برنامه ریزی کنند.