به گزارش اکونا پرس،

این دستگاه‌های بی‌نظیر که از فناوری‌های اساسی آشپزی این شرکت برخوردارند، اولین لوازمی هستند که با سرویس جدید ال‌جی LG ThinQ Recipe عرضه می‌شوند1. این اجاق‌های دوگانه دارای فناوری InstaView ال‌جی است که به کاربران امکان می‌دهد با دو بار ضربه زدن به شیشه، فضای داخلی دستگاه را ببینند، بدون اینکه نیازی به باز کردن درب اجاق و خارج شدن هوای گرم باشد. هردوی این محصولات که راه‌حل کامل آشپزی برای خانه‌های مدرن امروزی به شمار می‌آیند، هفته‌ی آینده در نمایشگاه CES 2022 معرفی خواهند شد.

اجاق‌گازهای جدید از فناوری ProBake Convection ال‌جی برای پخت سریع و کامل بدون نیاز به پیش گرم کردن استفاده می‌کند تا هر بار غذاهای خوشمزه و مغزپخت شده را ارائه کند. قابلیت ProBake با کنترل دقیق دما و جریان هوا، زمان پخت کوتاه‌تری را فراهم می‌کند. همچنین عنصر کلیدی پخت، حالت‌های Air Fry و Air Sous Vide اجاق‌گاز است.

قابلیت Air Fry به آشپزها این امکان را می‌دهد تا با مصرف روغن بسیار کمتری غذاهای سرخ‌شده خوشمزه و ترد درست کنند. این در حالی است که Air Sous Vide نیز با حفظ لطافت غذاها، آبدار بودن آن‌ها را تضمین می‌کند. خوشمزه بودن غذاها در این محصولات به این معنی نیست که باید بیشتر منتظر بمانید، چون به لطف فن‌آوری UltraHeat Power Burner ال‌جی مراحل پخت در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

نیمه‌ی دیگر آشپزخانه استثنایی دوگانه‌ی ال‌جی، یعنی مایکروویو Over-the-Range، از فناوری بخارپز اختصاصی برای تهیه غذاهای آبدارتر، سالم‌تر و خوشمزه‌تر استفاده می‌کند.

قابلیت Slide-out ExtendaVent  موجود در این مایکروویو باعث کاهش انتشار دود و بوهای ماندگار در آشپزخانه می‌شود. همچنین با قابلیت  EasyClean داخلی خود، به لطف روکش پیشرفته‌ای که دارد از چسبیدن مواد غذایی و چربی به بدنه‌ی دستگاه جلوگیری می‌کند. به‌طوری‌که تنها با یک دستمال مرطوب می‌توان دستگاه را تمیز نگه داشت2.

زبان طراحی مینیمالیستی ال‌جی که در استیل ضدزنگ و شیشه‌های سکوریت پنجره WideView ال‌جی به‌کاررفته، یک نمونه‌ی مثال‌زدنی است.

سرویس ThinQ Recipe جدید ال‌جی برای سال 2022، با در دسترس قرار دادن تمام خدمات و محتوای آشپزخانه هوشمند ال‌جی و شرکای آن در یکجا، تجربه‌ی کاربری کامل‌تر و راحت‌تری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. LG ThinQ Recipe از طریق برنامه  LG ThinQ قابل‌دسترسی است، سفری بی‌نظیر را ارائه می‌دهد که هرکسی می‌تواند با دنبال کردن صدها دستور پخت ساده، برای آشپزی برنامه‌ریزی و خرید کند؛ ازجمله باید به غذاهای بسیار خوشمزه‌ی افراد با استعداد و LG Originals Series اشاره کرد که توسط سرآشپزهای خود ال‌جی با استفاده از وسایل آشپزی ال‌جی تهیه‌شده است3.

LG ThinQ Recipe با پشتیبانی از SideChef، امکان خرید بیش از 10000 دستور پخت را تنها با یک کلیک میسر میکند که مستقیما از طریق Walmart یا Amazon Fresh قابل سفارش است.

سرویس جدید ThinQ Recipe LG در مشارکت با استارتاپ مبتنی بر هوش مصنوعی Foodspace Technology، به ویژگی صرفه‌جویی در زمان ال‌جی  Scan to Cook  مجهز شده است تا در سریع‌ترین زمان دستورالعمل‌های آشپزی برای غذاهای منجمد را اسکن و ارائه دهد.

راه‌حل خدمات مشتری مبتنی بر هوش مصنوعی(AI) ال‌جی، از طریق اپلیکیشن ThinQ نیز قابل‌دسترسی است. با استفاده از هوش مصنوعی و فناوری یادگیری عمیق برای تجزیه‌وتحلیل داده‌های عملکرد محصول، این خدمات می‌تواند هشدارهای لازم و نکات مفید نگهداری را برای کاربران ارسال کند تا اجاق‌های ال‌جی آن‌ها برای سال‌های متمادی عملکرد سالم و خوبی داشته باشند4.

محصولات 2022 خانواده اینستاویو ال‌جی با سرویس جدید ThinQ Recipe در غرفه نمایشگاه مجازی ال‌جی در نمایشگاه CES 2022 که از 15 دی ماه آغاز می‌شود به نمایش گذاشته می‌شود.

1. برنامه LG ThinQ Recipe برای مدل‌های دارای Scan to Cook قابل‌استفاده است.

2. EasyClean فقط در مدل‌های گاز موجود است.

. 3خدمات و ویژگی‌ها ممکن است بسته به مدل یا منطقه متفاوت باشد.

4. سرویس Proactive Customer Care ممکن است بسته به مدل یا منطقه متفاوت باشد.