به گزارش اکونا پرس،

مجید بختیاری مدیرعامل بیمه ایران و محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن با حضور در هفتمین نمایشگاه تراکنش از روند برگزاری این نمایشگاه بازدید کردند.

گفتنی است، محمود شایان با حضور در غرفه شرکت ناواکو وابسته به بانک مسکن از نرم‌افزار  “اوبانک” این شرکت رونمایی کرد.

بختیاری مدیرعامل بیمه ایران نیز در روند بازدید از نمایشگاه تراکنش برگزاری این نمایشگاه را موفقیت بزرگی دانست و آن را از رویدادهای مهم کشور در حوزه اقتصادی قلمداد کرد.

گفتنی است، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بخش های نمایشگاهی، میزگردها و نشست ها، کارگاه های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B2B و B2Gو … است ومدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

شایان ذکر است، ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی از برنامه های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی تاکید شد.

به همین منظورعلاقه مندان می توانند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فابانیوز و سایت نمایشگاه تراکنش ایران به ادرس زیر  مراجعه کنند.

https://fabanews.com/

https://fabacenter.com/

https://itefaba.com/