به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی و اولین نمایشگاه تخصصی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر در فضایی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و با مشارکت ۱۰۹ مشارکت کننده از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، فارس، یزد، خراسان رضوی و البرز برگزار می‌شود.

زمینه‌های فعالیت مشارکت کنندگان این 2 نمایشگاه شامل اتوماسیون صنعتی، سیم و کابل، تجهیزات روشنایی، انرژی‌های تجدید پذیر، تولید کنندگان محصولات صنعتی، پخش سیم و کابل، خدمت آزمایشگاهی و محیط زیست، دستگاه‌های لیزر، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق، تولید کنندگان الکترو موتور و سایر تجیهزات مرتبط با صنعت برق است.

در راستای ارتقای کیفیت این 2نمایشگاه، بیش از ۶رویداد جنبی و همایش از جمله همایش صنعت برق، چالش‌های کنونی و چشم‌انداز آینده، اعلام نیازهای فناورانه شرکت‌های دولتی به پژوهشگاه وزارت نیرو، پنل توسعه زیست‌بوم نوآوری استان اصفهان در حوزه برق و انرژی و کارگاه تخصصی مدل‌های کسب و کار و تجاری سازی تولید صنعت برق با حضور مشارکت کنندگان و متخصصان این حوزه برگزار خواهد شد.

از برندهای حاضر در این 2 نمایشگاه می‌توان به نام‌های فولاد مبارکه اصفهان، وادی برق، منور گستر، بازرگان دهقان، بازرگانی آتشکار و پارت دیزل اسپادانا اشاره کرد. همچنین هیات‌های تجاری از وزارت برق کشور عراق و هیات تجاری از اقلیم کردستان عراق از این رویداد نمایشگاهی بازدید خواهند کرد.

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی و اولین نمایشگاه تخصصی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر اصفهان از ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق همه روزه از ساعت 15 تا 21 میزبان صنعت‌گران برق، کارشناسان، خبرگان و فعالان اقتصادی این حوزه است.

اصفهان_محسن راعی