به گزارش اکونا پرس،

حسین اکبریان در خصوص طرح فاضلاب روستای کفران گفت: این طرح پیش از یکپارچه سازی آبفای شهری و روستایی، 33 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اکنون با پیگیری های انجام شده توسط شرکت مهندسی آبفای کشور، 50 میلیارد ریال  جهت ترمیم ترانشه ، آسفالت و تکمیل قسمتی از باقیمانده پروژه تخصیص یافت .

وی همچنین از تصویب اجرای  طرح شبکه فاضلاب محله برج (چاپاکر) به طول دو کیلومتر شبکه و یک کیلومتر خط انتقال فاضلاب در شهر ورزنه و با همکاری شهرداری خبر داد.

اکبریان همچنین در خصوص مصوبات این سفر استانی در بخش آب گفت: ساخت 2 هزار متر مکعب مخازن آب زمینی مجتمع روستایی کفران- فارفان، 2 هزار متر مکعب مخزن زمینی مجتمع روستایی قورتان و 150 متر مکعب مخزن هوایی روستای جندان در دستور کار شرکت قرار دارد که تا این لحظه تملک زمین آنها انجام شده و لوله و اتصالات آن نیز از محل اعتبارات عمرانی خریداری شده و اجرای طرح به حدود ۴۰۰ میلیاردریال اعتبار نیاز دارد که پیگیری تامین آن از محل اعتبارات جهاد آبرسانی و مشارکت خیرین در دستورکار است.

گفتنی است در این سفر شهرستانی مدیر عامل آبفای استان اصفهان پس از بازدید از طرح آبرسانی به سایت تفریحی واحه و اجرای شبکه فاضلاب روستای کفران در جلسه پرسش و پاسخ که با حضور استاندار و معاونین ایشان برگزار شد به درخواست های مردمی رسیدگی کرد. دیدار صمیمانه با جمعی از کارکنان و مسئولین آبفای ورزنه نیز برنامه پایانی مدیرعامل شرکت آبفادر این سفر بود.