به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: مردم نیک اندیش استان در 7 ماهه امسال 212 میلیارد و 802 میلیون ریال صدقه پرداخت کردند.

بذرافشان یادآور شد: در 7 ماهه سال گذشته 133 میلیارد و 927 میلیون  ریال صدقه توسط خیران و نیکوکاران استان پرداخت شد که این میزان در 7 ماهه امسال 212 میلیارد و 80 میلیون ریال و با رشد 58 درصدی است.

او در ادامه اضافه کرد: در شرایط کنونی جامعه به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا و جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول، همچنین عدم مراجعه  مسئولان امور خیران به درب منازل و رعایت بهداشت صدقه دهندگان مردم فهیم می توانند صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنند.

مدیر کل امداد فارس با بیان اینکه کمک های دریافتی در سرفصل هایی همچون جهیزیه، درمان، کمک های موردی، مسکن، فرهنگی و اشتغال هزینه می شود یادآور شد: کد USSD کمیته امداد فارس با شماره گیری #2*071*8877* از طریق تلفن همراه، نصب اپلیکیشن های سکه، سنا، ارسال عدد 1 به شماره 8877 ،  تماس تلفن ملی نیکوکاری 096887 و سایت امداد امام(ره) به نشانی emdad.ir از دیگر راه های پرداخت صدقه به صورت غیر حضوری است.