به گزارش اکونا پرس،

 علی خدری مدیرعامل این شرکت در این بازدید میدانی اظهار داشت، با اصلاح و نوسازی کلیه شبکه‌های توزیع برق فشار متوسط و فشار ضعیف و با نصب و راه اندازی ۴ دستگاه ترانسفورماتور، بیش از ۸۰۰ خانوار از برق مطمئن، ایمن و پایدار بهره‌مند خواهند شد.

وی در ادامه ضمن تاکید در تسریع پروژه خاطرنشان کرد، این طرح در مرداد ماه امسال با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال آغاز گردیده که شامل یک هزار و ۳۰۰ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف، نصب ۱۳۰ اصله پایه بتونی که اکنون بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ظرف مدت یک ماه آینده طی عملیات فشرده و ضربتی به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه تصریح کرد، یکی از دستاوردهای اجرای این پروژه جمع آوری انشعابات غیرمجاز و غیرایمن می باشد که موجب افت ولتاژ شدید و ناپایداری در شبکه توزیع منطقه گردیده بود. 

خدری اجرای این طرح را با هدف رضایت مندی شهروندان محترم و در راستای افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه اعلام کرد و افزود، اجرای این پروژه تعدیل خطوط موجود را به دنبال داشته است و اصلاح انشعاب مشترکین با محوریت بهبود اتصالات و ایجاد امکان واگذاری انشعاب جدید با افزایش سطح مقطع شبکه موجود را از دیگر دستاوردهای این طرح است.