به گزارش اکونا پرس،

سرهنگ رضا علی بخشی  با اشاره به اهمیت حفظ امنیت و آرامش اجتماعی، گفت: بالاترین سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد مردم است؛ با مشارکت مردم می توان امنیت پایدار را شکل داد و انضباط اجتماعی را در سطح جامعه اجرا کرد.

فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت افزود: امروز با توجه به تهدید سلامت مردم از سوی ویروس منحوس کرونا، نیاز است تا همه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی این ویروس را شکست دهیم و به روزهای خوب گذشته بازگردیم.

وی افزود: نیروی انتظامی، در اجرای کامل محدودیت های جدید برای بازگشت سلامت اجتماعی، پای کار بوده و برای ساماندهی و سازماندهی کردن تجمعات دستفروشان،  برخورد و دستگیری با معتادین متجاهر، سرقت های خرد و کلان در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم در میدان خادمی ملت حضور دارد.

وی در ادامه به مقوله حفظ عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد و گفت: حفظ شئونات اسلامی و عفاف بسیار مهم است و در این شرایط خاص نیز با ارشاد متخلفین این مسئله مهم را از یاد نخواهیم برد.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان افزود: اتاق فکری نیروی انتظامی با حضور اصحاب رسانه فعال تر از گذشته خواهد شد تا بتوانیم در عرصه حفظ امنیت و آرامش اجتماعی از فکر و قلم خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز بهره مند شویم.