به گزارش اکونا پرس،

تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی کسب این رکورد ارزشمند را به همۀ مدیران و کارکنان شرکت تبریک گفت و در این خصوص افزود: واحد باکس آنیلینگ شمارۀ 3 موفق شد پس از 6 ماه بررسی، برنامه‌ریزی و طراحی سیکل حرارتی این گرید از محصولات فولادی، در آذرماه سال جاری 1071 تن از این گروه محصولات را با موفقیت کیفی در این واحد تولید کند.

علیرضا علیخانی در ادامه اظهار داشت: کارکنان بلندهمت خط باکس آنیلینگ شمارۀ 2 نیز موفق شدند در مدت 3 ماه، با برنامه‌ریزی و طراحی دقیق میکس و تناژ شارژها، تولید محصولات ویژه را 475 تن افزایش دهند و به عدد 21861 تن دست پیدا کنند. در مجموع خطوط آنیلینگ با تولید 22932 تن در آذرماه سال جاری، موفق به رشد 86 درصدی تولید محصولات ویژه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گردید.

وی در ادامه با بیان اینکه در مدت مشابه سال 98 تولید محصولات ویژه به میزان 12329 تن بوده است، اظهار کرد: واحد باکس آنیلینگ نورد سرد گلوگاه تولید در زنجیرۀ محصولات سرد است. این واحد با بررسی دقیق و ارتقای پارامترهای فنی توانسته تولید خود را بهبود بخشد و با اقدامات انجام‌شده حجم زیادی از محصولات ویژه را با حفظ برنامۀ ماهانه تولید کند و به نیاز مشتریان پاسخ دهد.

علیخانی در پایان از حمایت‌های مدیریت ناحیه و تلاش تمامی قسمت‌هایی که در این امر مساعدت نمودند، تشکر و قدردانی کرد.