به گزارش اکونا پرس،

به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت،شهردار رشت ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی، سالروز تجدید میثاق امت اسلامی با ولایت‌فقیه و ایام فاطمیه(س)‌ عنوان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند که پای نظام و آرمان‌های آن می‌مانند و در همه حال از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

احمدی با بیان اینکه خدمت به مردم باید در دستور کار تمام خدمتگزاران نظام اسلامی قرار بگیرد تصریح کرد: ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس و مشارکت‌ مردم برای دفاع از کشور سبب شد انقلاب اسلامی به چنین جایگاه والایی برسد و امیدواریم این فرهنگ در تمام ارکان جامعه ترویج شود.

شهردار رشت با بیان اینکه با وجود تمام کارشکنی‌های دشمنان کشورمان به سمت تعالی پیش می‌رود یادآور شد: مدیریت نرخ تورم، تلاش برای ارتقاء معیشت و اصلاح امور اقتصادی از جمله مطالبات به حق مردم از مسئولان است که باید به آن جامه عمل پوشانده شود.

احمدی با تاکید بر اینکه نباید جریانات سیاسی و حزبی به منفعت مردم ترجیح داده شود خاطرنشان کرد: ارتقاء سطح مشارکت‌های مردمی به برخی از مؤلفه‌ها وابسته است که مسئولان و متولیان امر باید بسترهای تحقق آن را فراهم کنند.