به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند در این جلسه افزود: به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمت رسانی به ایثارگران استفاده از ظرفیت تشکل ها و گروههایی چون معتمدین معین مورد تاکید است، گروهی از جامعه ایثارگر که از سال 1383 در بنیاد تشکیل و تاکنون منشا بسیاری از خدمات تاثیر گزار بوده است.

وی ادامه داد: اهمیت تعامل با گروهها و تشکلهای ایثارگری باعث شده تا از ابتدای حضور در استان قم، جلسات متعددی با این گروههای فعال داشته باشیم و از ظرفیت های ایشان بعنوان بازوان توانمند بنیاد در مسیر خدمت رسانی بهره مند شویم.  

حجت الاسلام هنرمند با استماع سخنان اعضای شورای معتمدین معین گفت: در اجرای موفق طرح هایی چون سالمند یاری حضور معتمدین معین چه در حوزه اجرا چه در ارایه مشاوره از اهمیت زیادی برخوردار است، با اجرای طرح سالمند یاری بخشی از دغدغه های معتمدین در خصوص جامعه هدف نیز مرتفع خواهد شد.

وی تاکید کرد: معتدین معین نیروهایی بی ریا، دلسوز، بی توقع بوده و در حالیکه خود از جنس ایثار هستند، خالصانه در مسیر خدمت به جامعه ایثارگر تلاش می کنند و بازوی توانمند و اجرایی و مشاوران معتمد برای بنیاد به شمار می آیند.